Dziewczynka wyrzuciła prezent do kosza! Mama postanowiła dać jej nauczkę!

Małgorzata
6 miesięcy temu
Dziewczynka wyrzuciła prezent do kosza! Mama postanowiła dać jej nauczkę!
FB Udostępnij na Facebooku
Haley Hassell jest samotną matką, która poza wychowywaniem 6-letniej Presleigh studiuje również pielęgniarstwo. Od dziecka marzy o tym żeby pracować, jako pielęgniarka. Aktualnie na utrzymanie swoje i córki zarabia jako kelnerka. Robi wszystko, aby jej córeczce niczego nie brakowało.
Pewnego dnia 6-latka poprosiła mamę o nowy piórnik i dokładnie opowiedziała, jak owy piórnik ma wyglądać. Haley po wysłuchaniu córki poszła do sklepu, aby spełnić jej prośbę. Dopiero w trzecim sklepie znalazła różowy piórnik z serii L.O.L. o którym marzyła jej dziewczynka. 


Presleigh nie była jednak zbyt długo zadowolona z wymarzonego prezentu. Już po powrocie ze szkoły oświadczyła, że nie chce już nowego piórnika, bo... koleżanki mają takie same. Potem ostentacyjnie wyrzuciła go do kosza na śmieci. 
 
W młodej matce aż się zagotowało. Postanowiła, że da córce nauczkę, którą zapamięta do końca życia. 


Ponieważ córka liczyła na to, że dostanie nowy piórnik, Haley postanowiła spełnić marzenie swojego dziecka. Z szafki wyciągnęła plastikową torebkę na kanapki i napisała na niej... "Torebka na długopisy Presleigh" i ofiarowała ją 6-latce. Dziewczynka od razu zaczęła płakać, że chce stary piórnik. Matka kazała jej wyciągmąć piórnik z kosza i go wyczyścić. 


Matka ponadto kazała dziewczynce oddać nowy piórnik potrzebującemu dziecku. Z kolei 6-latka ma do szkoły chodzić z torebką na kanapki. 


A Wy co o tym myślicie? Za ostro?


źródło: fakt.pl  I  fotografie: fakt.pl
Udostępnij na Facebooku