Dziewczynka przeszkodziła kobiecie, która tańczyła na rynku. Jej ruchy podbiły internet!! :O

Karolina
4 miesięcy temu
Dziewczynka przeszkodziła kobiecie, która tańczyła na rynku. Jej ruchy podbiły internet!! :O
FB Udostępnij na Facebooku
Taniec jest jedną z aktywności ruchowych, która pozytywnie wpływa na Nasze ciało, ale także i umysł. Poprzez taniec ludzie mogą się odstresować i odreagować stres życia codziennego.
Jest wiele ludzi, którzy uwielbiają taniec, lecz nie są w tej dziecinie specjalistami. Kiedy patrzą na taniec prawdziwych zawodowców sprawia to ogromne wrażenie. 

Emma O’Sullivan jest nagradzaną tancerką i pochodzi z Irlandii. W czasie wolnym występuje na ulicach starego rynku, by podzielić się pasją z innymi. Pewnie jeszcze nigdy nie miała przyjemności tańczyć z tak młodą partnerką. 

Podczas tańca Emma zainspirowała małą dziewczynkę. Wkoło tancerki zebrał się tłum, a wśród ludzi dziecko, które poruszyło serca przechodniów i ludzi w sieci. 

Kobieta wyróżnia się profesjonalizmem. Gdy tańczy nie widać po niej żadnego wysiłku, a jak każdy wie taniec Irlandzki jest bardzo męczący. 

Georgia jest małą dziewczynką, która postanowiła się przyłączyć i pokazać, że nie jest to dla niej żaden wyczyn taniec Irlandzki. 

Urzekła tłum

Dziewczynka tak bardzo uwielbia tańczyć, że nie mogła się doczekać aż będzie mogła zatańczyć z profesjonalistką. Postanowiła dołączyć do niej na ulicy. 

Dziewczynka pokazała swoją odwagę i talent. Wywołała u przechodniów uśmiech na twarzy. 


Ktoś zdecydował się nagrać utalentowane maleństwo i podzielić się filmem w sieci. To dziecko podbiło serca internautów. 

Podziel się nagraniem ze znajomymi i popraw im humor na cały dzień!! 

Źródło: wiesz.net.pl
Udostępnij na Facebooku