Dziewczynka pływała na materacu. Nagle zobaczyła, że jest daleko od brzegu!

Małgorzata
8 miesięcy temu
Dziewczynka pływała na materacu. Nagle zobaczyła, że jest daleko od brzegu!
FB Udostępnij na Facebooku
Zastanawialiście się kiedyś, co można nazwać mianem "szczytu niewdzięczności"? Jaka to musiałaby być sytuacja? Do czego musiałoby dojść? My mamy dla Was przykład zachowania, które oburzy niejednego z Was!
W Kornwalii 10-letnia dziewczynka w najlepsze pływała sobie na materacu nie zwracając uwagi na to, że oddala się coraz bardziej od brzegu, gdzie byli jej rodzice. Gdy w końcu zobaczyła, jak daleko jest wpadła w panikę. Aby sprowadzić dziewczynkę do opiekunów potrzebna była akcja z udziałem helikoptera. Dziecko całe i zdrowe wróciło do czekających na plaży rodziców, którzy... zachowali się skandalicznie! 
Gdy dziecko bezpiecznie stało już na plaże jego opiekunowie zażyczyli sobie... zwrotu kosztów za dmuchany materac, którego ratownicy nie zabrali z wody! Oczekiwali wypłaty 7 funtów. 

"Chętnie zwrócimy państwu pieniądze za materac, jeśli najpierw zapłacicie nam 7 tysięcy funtów za przeprowadzanie akcji z udziałem kilku ratowników i helikoptera" – odpowiedzieli ratownicy roszczeniowym rodzicom. 
 
Jak się pewnie domyślacie odpowiedź ratowników wprawiła parę w osłupienie. Historia natychmiast pojawiła się w Internecie i obiegła cały świat oburzając każdego, kto ją przeczytał!źródło: popularne.pl  I  fotografie: popularne.pl 
Udostępnij na Facebooku