Dziewczynka krzyczała: "Tatusiu, przestań!". Prawdziwy horror zgotowano 2-latce.

Małgorzata
2 tygodni temu
Dziewczynka krzyczała:
FB Udostępnij na Facebooku
25-letnia Azzie Watson została oskarżona o zgodę na gwałcenie swojej 2-letniej córeczki przez różnych mężczyzn. Dziewczynka na szczęście pomimo ciężkich obrażeń przeżyła, ale jej życie to był prawdziwy koszmar.
Azzie Watson była matką 2-letniej dziewczynki. Mieszkała razem ze swoim chłopakiem i wspólnie wychowywali dwójkę dzieci. W pewnym momencie jednak trafili do aresztu, ponieważ byli oskarżeni o handel narkotykami, a dodatkowo nie pojawili się w sądzie na rozprawie. 

Dla Azzie to były jedyne stawiane jej zarzuty, ale jej partner miał ich dużo więcej. Po tym wszystkim dzieci 25-latki zostały objęte specjalną ochroną. 


I to właśnie wtedy, gdy dzieci były pod opieką rodziny zastępczej okazało się, że matka zgotowała im prawdziwe piekło na ziemi. Podczas rutynowego zmieniania pieluchy u dziewczynki jej zastępczy ojciec usłyszał: "Tatusiu, przestań! Krzywdzisz mnie!". 

To właśnie po tym wydarzeniu rodzice zastępczy postanowili zawieść podopiecznych do szpitala i poddać ich dokładnym badaniom. Lekarze byli zszokowani tym, co odkryli! Rodzeństwo miało rany na stopach po metalowych narzędziach i okazało się, że jednak z dziewczynek... była molestowana. 


Policjanci od razu przesłuchali chłopaka matki dziewczynek. To właśnie on opowiedział o tym, co działo się pod ich domem i za czym stała jego partnerka. Ponadto pokazał nagranie wideo, na którym wyraźnie widać, jak matka wyraża zgodę na zgwałcenie swojej córeczki! 


25-latka wiele razy zabierała swoją młodszą córeczkę do znajdującego się niedaleko domu, gdzie dwóch mężczyzn wykorzystywało jej seksualnie nie zważając na to, że ma tylko dwa latka! Kobieta zaprzeczyła temu wszystkiemu mimo, że wszystko zostało udokumentowane na filmiku, który był w posiadaniu jej chłopaka. 

Śledztwo w jej sprawie jest wciąż prowadzone. 

Molestowana 2-latka miała bardzo dużo ran na narządach płciowych, a ponadto została zarażona chorobą przenoszoną drogą płciową przez jednego z gwałcących ją mężczyzn. Dodatkowo w utworzonej w szpitalu dokumentacji lekarze jasno zaznaczyli, że w organizmie dziewczynki są ślady, które świadczą o tym, że podawano jej amfetaminę. 


źródło: webniusy.com  I  fotografie: webniusy.com, radiozet.pl
Udostępnij na Facebooku