Ta dziewczynka jest najsilniejszym niemowlakiem na świecie! Ma 15 tygodni i już stoi!

Małgorzata
tydzień temu
Ta dziewczynka jest najsilniejszym niemowlakiem na świecie! Ma 15 tygodni i już stoi!
FB Udostępnij na Facebooku
Maleńka Lula jest niesamowitym niemowlakiem! Od urodzenia rodzice zauważyli u niej niezwykłą siłę. Teraz mając zaledwie 15 tygodni dziewczynka potrafi już samodzielnie stać i na dniach najprawdopodobniej zacznie chodzić!

Wyjątkowo silna dziewczynka z Wielkiej Brytanii!

15 tygodni temu w Bristolu w Wielkiej Brytanii na świecie pojawiła się maleńka dziewczynka, Lula. Córeczka 31-letniego Tezri Finn-Johnsona i 23-letniej Emily Derrick od urodzenia wykazywała się niezwykłą siłą. Mając zaledwie pięć dni potrafiła trzymać wysoko głowę, co wskazywało na świetnie rozwinięte mięśnie karku. Jest to niezwykłe, ponieważ większość dzieci umie unosić główkę mając około miesiąca. 

"Właściwie od dnia, w którym opuściliśmy szpital, potrafiła trzymać główkę inaczej niż sądziliśmy, że powinna. To nie powinno tak wyglądać jeszcze przez kilka tygodni, a ona potrafiła to zrobić od razu." - powiedział w rozmowie z dziennikarzami Tezri Finn-Johnson. 

Lula jest najsilniejszym niemowlakiem na świecie? 

Tata malenkiej Luli przeczytał wiele książek dotyczących rozwoju niemowląt. Doszedł do wniosku, że jego córeczka rozwija się szybciej niż inne dzieci i jest od nich silniejsza. Mając zaledwie 8 tygodni dziewczynka samodzielnie wstała i pokazała rodzicom, jak wyjątkowym dzieckiem jest. 


"Z tego, co przeczytałem wynika, że dziecko dopiero w wieku około dziewięciu miesięcy do roku jest w stanie utrzymać własną wagę." - powiedział dziennikarzom "The Times" dumny tata. 

Teraz, w wieku 15 tygodni Lula potrafi stać na wyprostowanych nóżkach, jednak rodzice zawsze są obok niej i pilnują, aby ich córeczce nic się nie stało. Tata, który jako nastolatek podnosił ciężary i marzył o karierze strongmana, podejrzewa, że jego córka ma ogromny talent. Aby zmotywować ją do dalszego rozwoju ogląda z nią w telewizji zawody sportowe. Mama dziewczynki nie cieszy się jednak z tego, że jej dziecko tak szybko się rozwija. Wolałaby, aby do wszystkiego dochodziła stopniowo, jak jej rówieśnicy. 


źródło: popularne.pl  I  fotografie: popularne.pl

Zobacz także:

 
Udostępnij na Facebooku