Dziewczynka była nękana przez innych uczniów. Nauczycielka wymyśliła, jak zamknąć im usta.

Małgorzata
12 miesięcy temu
Dziewczynka była nękana przez innych uczniów. Nauczycielka wymyśliła, jak zamknąć im usta.
FB Udostępnij na Facebooku
Kinsie Johns jest nauczycielką, o której mówi się, że ma do tego powołanie. Kobieta kocha swoją pracę, a problemy swoich uczniów traktuje, jak swoje własne i robi, co może aby im pomóc. Dlatego, gdy usłyszała, że jedna z jej uczennic jest nękana to postanowiła działać.
Kinsie Johns kochała swoich uczniów, jakby byli jej własnymi dziećmi. Wielokrotnie pokazywała im, że mogą jej ufać i powiedzieć o wszystkim, a ona postara się im pomóc. Pewnego dnia dowiedziała się, że jedna z jej uczennic jest prześladowana przez kolegów z klasy. Postanowiła jej pomóc w dość zaskakujący sposób. 

 

Nauczycielka zamyka usta dręczycielom uczennicy. 

Kinsie miała w swojej klasie uczennicę, która czesała się na tzw. "kosmiczny koczek". Ta fryzura sprawiła, że koledzy zaczęli się z niej wyśmiewać. Johns widziała, jak negatywnie wpływa to na dziewczynkę i bardzo się przejęła jej sytuacją. Postanowiła, że musi jej czym prędzej pomóc. 


Na następny dzień nauczycielka zadowolona ze swojego pomysłu przyszła do szkoły. Miny uczniów pokazywały, że jej plan zadziałał. Jedni byli zaskoczeni, a pozostali wyglądali na przerażonych. Ich ulubiona nauczycielka pojawiła się w budynku szkoły w "kosmicznych koczkach" i wyglądała podobnie do wyśmiewanej przez kolegów dziewczynki. 


"Ona była taka promienna, kiedy mnie zobaczyła, a uczniowie od razu zauważyli, że nasze włosy wyglądają tak samo." - powiedziała podekscytowana Kinsie. 

Nauczycielka na swoim Facebooku napisała, że wspiera swoich uczniów w tym, aby byli sobą i nigdy nie zmieniali się pod wpływem innych. 


„Prostym sposobem udało mi się pomóc mojej małej przyjaciółce. Wszystkie dziewczyny z mojej klasy noszą teraz „kosmiczne koczki” i nawet niektórzy chłopcy się przyłączyli! Wszyscy chcieli ją wesprzeć!" - opowiedziała zadowolona. Jej plan zadziałał i uczennica przestała być wyśmiewana przez innych. 

źródło: webniuys.com  I  fotografie: webniusy.com, boredaddy.com
 

Zobacz także:


 
 
Udostępnij na Facebooku