Dziewczynka brutalnie wykorzystana przez 5 mężczyzn. Zdążyła uciec.

Michał
6 miesięcy temu
Dziewczynka brutalnie wykorzystana przez 5 mężczyzn. Zdążyła uciec.
FB Udostępnij na Facebooku
Do przerażającej sytuacji doszło w zeszłym tygodniu w Szwecji. Gdzie w miejscowości Hallsberg (środkowa Szwecja) pięciu mężczyzn brutalnie wykorzystali dziewczynkę. Do całego zdarzenia doszło w mieszkaniu jednego z oskarżonych. Dziewczynka sama uciekła z rąk oprawców i zgłosiła się do szpitala w Örebro, gdzie opowiedziała całą historię. Policja zajęła się całą sprawą.

Brutalny gwałt

Po stawieniu się dziewczynki w szpitalu i zawiadomieniu policji dziewczynka pozostała w szpitalu gdzie została poddana badaniom.Te potwierdziły, że została wykorzystana seksualnie. Dziewczynka opowiedziała, że została wykorzystana przez 5 mężczyzn, obcokrajowców. 
Policja od razu rozpoczęła poszukiwania domniemanych sprawców. Dzięki zeznaniom dziewczynki, policja bardzo szybko ujęła sprawców. Zeznała ona bowiem, w którym miejscu była przetrzymywana. Miejscem tym okazało się mieszkanie jednego z brutalnych gwałcicieli. Kiedy policja wkroczyła do mieszkania, była w nim cała piątka. 
Sprawcami okazało się pięciu obywateli Erytrei, którzy mają od 20 do 24 lat.  

Zeznania mężczyzn

Mężczyźni opowiedzieli w przesłuchaniu, że wcale nie znają ofiary i nigdy nie mieli z nią styczności. Nie mają również pojęcia dlaczego to właśnie ich oskarża o tą zbrodnie. Zostali zatrzymani do rozprawy.


 
Prokurator Hanny Nilsson, która zajmuje się całą sprawą mówi, że żaden z mężczyzn nie przyznaje się do winy.
Jednak jej osobistym zdaniem zeznania dziewczynki są tak dokładne, że to jest prawdopodobnie niemożliwe by mogła kłamać,
a zebrane przez policję dowody tylko to potwierdzają. Oprawcom grozi do 10 lat pozbawienia wolności.
Źródło: popularne.pl
Udostępnij na Facebooku