Dziecko z Zespołem Downa stało się wielką gwiazdą!


ponad rok temu
Dziecko z Zespołem Downa stało się wielką gwiazdą!
FB Udostępnij na Facebooku
Zespół Downa przypada bardzo rzadko (średnio na 1 z 700 dzieci). Często wiążą się z tym zdrowotne komplikacje. Jednak ten przypadek zaskakuje !
Grace Isabella Wharton to dziewczyna, która pochodzi z Cheshire. To właśnie ona była jednym z przypadków, gdzie urodziła się z Zespołem Downa. Pomimo to, spokojnie można nazwać ją „szczęściarą”. Dlaczego??
 
Gdy przyszli rodzice dowiedzieli się, że ich dziecko urodzi się z Zespołem Downa byli zrozpaczeni. Marzyli jak każdy o zdrowym i pięknym dziecku. Obawiali się, że spowoduje to poważne komplikacje związane ze zdrowiem małej dziewczynki. Był to dla nich naprawdę ciężki okres. Co się wydarzyło?

 

 
 

 
 
Pewnego dnia, gdy dziewczyna miała już parę latek, jej matka zaprowadziła ją na małą sesję zdjęciową. Dokonywali wszystkiego, aby dziewczynka była szczęśliwa. I właśnie wtedy podczas sesji, wszystko się zaczęło. Młoda Grace zaskoczyła wszystkich, a zdjęcia wychodziły fenomenalnie.
 

Po krótkim czasie, Grace zyskała wielką popularność, o czym wspomina jej mama.

„Grace w bardzo krótkim czasie dostała liczne oferty. Zatrudnił ją Disney, CBeebies i BBC. Bywa bardzo zajęta.” 

 


 
Grace z dnia na dzień ma za sobą kolejne sesje zdjęciowe. Coraz więcej firm zaczyna interesować się dziewczynką. Pokazuje, że każdy może spełnić swoje marzenia, pomimo jakichkolwiek trudności. Zobaczcie, jak prezentuje się Grace na profesjonalnych zdjęciach!

 

 


 

źródło: webniusy.com
Udostępnij na Facebooku