Dzieci na placu zabaw zamarły! Matka jednego z nich uchwyciła coś szokującego! [WIDEO]

Małgorzata
ponad rok temu
Dzieci na placu zabaw zamarły! Matka jednego z nich uchwyciła coś szokującego! [WIDEO]
FB Udostępnij na Facebooku
Rodzice uwielbiają kręcić filmiki z udziałem ich pociech, aby mieć pamiątkę na przyszłość. Podobnie postanowiła zrobić Daniel, która nagrywała harce swoich dzieci i ich przyjaciół na placu zabaw na terenie należącym do marynarki wojennej w New River Air Station w Jacksonville.
Daniel spoglądała na swoje dzieci z okna, gdy nagle rozbrzmiała znajoma melodia z pobliskiej bazy wojskowej. Każdego dnia była puszczana na koniec dnia, gdy opuszczano i składano amerykańską flagę. Dzieci, które usłyszały melodię nagle przestały się bawić. Zatrzymały się, aby okazać szacunek swojemu krajowi. 


Daniel wyjaśniła, ze była to normalna część dnia jej rodziny z tradycjami wojskowymi. Jednak internauci, którzy w czeluściach sieci natrafili na wideo są pod wrażeniem tego, jak dzieci zostały wychowane przez rodziców. 

"Wykonałaś świetną robotę wychowując swoje dzieci” – piszą w komentarzach.


Stacjonowałem tam w 1972 roku i zauważyłem, że dzieci zachowują się podobnie. Powinnaś być z nich dumna” - pisze inny komentujący. 


Myślicie, że dzieci w naszym kraju zachowywałyby się podobnie w takiej sytuacji? Nauczacie swoje dzieci, co to patriotyzm i poszanowanie symboli narodowych?


źródło: webniusy.com  I  fotografie: webniusy.com 
 
Udostępnij na Facebooku