Druga ciąża Anny Lewandowskiej była wpadką?! Co za nowina!

Małgorzata
8 miesięcy temu
Druga ciąża Anny Lewandowskiej była wpadką?! Co za nowina!
FB Udostępnij na Facebooku
Niedawno Robert Lewandowski sławną już "cieszynką" obwieścił światu, że wspólnie z Anią spodziewają się drugiego dziecka. Teraz trenerka postanowiła opowiedzieć o drugiej ciąży i zdradziła zaskakujący szczegół!
Kilka tygodni temu Robert Lewandowski wykonując sławną już "cieszynkę" podzielił się z całym światem informacją, że razem z żoną oczekują drugiego dziecka. Zakochani na początku tego tygodnia pojawili się na Gali "Złotych Piłek" w Paryżu, gdzie Anna skupiła na sobie wzrok wszystkich obecnych. Zaprezentowała się w długiej, dopasowanej czarnej sukni. Przed imprezą na Instagramie pochwaliła się, że ma już za sobą połowę ciąży. 


Jednak nie to zaskoczyło wszystkich, a słowa, na które zdobyła się trenerka podczas rozmowy z Wirtualną Polską. 


"Druga ciąża była dla nas radosną niespodzianką. Chcieliśmy jej bardzo, ale odrobinę później. Gdy mówiłam o tym Robertowi, byłam zszokowana, bo przede mną były wrześniowe aktywności. To na pewno nie był Plan by Ann." - powiedziała niezwykle szczerze. 

Słowa trenerki zaskoczyły obserwatorów jej profilu, ponieważ nikt nie przypuszczał, że druga ciąża Lewandowskich była tzw. "wpadką". W końcu zarówno Anna, jak i Robert często powtarzali, że chcą mieć dużo dzieci. źródło: pomponik.pl   I  fotografie: Instagram, party.pl

 
 
Udostępnij na Facebooku