Dramat w USA. 11-letnia dziewczynka była wielokrotnie gwałcona. Konsekwencje tego były straszne!

Joanna
ponad rok temu
Dramat w USA. 11-letnia dziewczynka była wielokrotnie gwałcona. Konsekwencje tego były straszne!
FB Udostępnij na Facebooku
O tej sprawie głośno na całym świecie. Ciężko uwierzyć, że w tak rozwiniętym kraju jak Stany Zjednoczone, wciąż dochodzi do tak skandalicznych sytuacji. Mężczyzna zgłosił się do szpitala z noworodkiem, twierdząc że ktoś je porzucił na terenie jego domu. Jednak prawda jak się okazało jest inna.
Do całej akcji doszło w Saint Louis w stanie Missouri. To tam, we wtorek do jednego ze szpitali, Francisco Javier Gonzalez-Lopez przyniósł nowo narodzone dziecko. Lekarze gdy zaopiekowali się maluchem, zauważyli że dziecko ma znacznie zaniżoną temperaturę, a pępowina nie została przecięta. Szpital postanowił powiadomić policję, która już dwa dni później odwiedziła mężczyznę w domu. Prawda okazała się szokująca, dziecko nie zostało podrzucone, a urodziło je... również dziecko, 11-letnie.

Przesłuchanie mężczyzny i ujawnienie sprawcy.

W trakcie zeznań mężczyzna przyznał się do kłamstw i ujawnił, że ojcem dziecka jest jego syn, Norvin Leonidas Lopez-Cante. W toku śledztwa wyszło na jaw, że dziewczynka, młoda matka, była regularnie gwałcona przez 17-letniego kuzyna. Chłopak przyznał się, że gwałcił dziewczynkę średnio dwa razy w tygodniu. Według tego co piszą media, dziewczynka mogła zostać zgwałcona nawet sto razy! Ojciec gwałciciela zarzekał się, że nic nie wiedział o rzekomych gwałtach, a o samej ciąży dowiedział się jak zaczęła się akcja porodowa. Dziewczynka urodziła w wannie. Obaj mężczyźni zostali zatrzymani.
 

Kuzynowi dziewczynki postawiony został zarzut kazirodztwa i wielokrotnego wykorzystania seksualnego, a jego ojciec został oskarżony o narażenie noworodka na niebezpieczeństwo. Jak się okazało, mężczyzna przebywał na terenie Stanów Zjednoczonych nielegalnie, a wcześniej był już deportowany.
Nie wiadomo co z młodocianą matką i jej dzieckiem.
 

Źródło: nypost.com | Fotografie: nypost.com, depositphotos.com
 

Zobacz także:

1. Dzieli ich 55 lat różnicy. Teraz starają się o dziecko!
2. Była dzieckiem, gdy wyrosły jej cztery piersi! Będąc dorosłą postanowiła pozbyć się dwóch niepotrzebnych!
3. Zginęła w trakcie baraszkowania z partnerem. Lubiła ostre zabawy.
 
Udostępnij na Facebooku