Dopiero na porodówce odkrył, że ukochana przez dziewięć miesięcy go oszukiwała! Kobieta wcale nie była w ciąży!

Małgorzata
7 miesięcy temu
Dopiero na porodówce odkrył, że ukochana przez dziewięć miesięcy go oszukiwała! Kobieta wcale nie była w ciąży!
FB Udostępnij na Facebooku
Paul przez dziewięć miesięcy był przekonany, że niedługo zostanie ojcem i nie mógł się już doczekać tego momentu! Jednak na porodówce jego życie lunęło w gruzach, a on sam odkrył, że jego ukochana okłamywała go przez cały ten czas! O swojej historii napisał w internecie.
Decyzja o założeniu i powiększeniu rodziny jest jedną z najpoważniejszych w życiu każdego człowieka. Jedni decydują się na ten krok szybciej,a  inni zwlekają czekając na właściwą osobę. Paul poznał Barbarę i był przekonany, że jest najwspanialszą kobietą na świecie. Jednak na porodówce odkrył, że ciąża, o której powiedziała mu ukochana była tylko i wyłącznie jej wymysłem! 


 
Paul od samego początku był oszukiwany przez ukochaną!
Paul Servat i Barbara Bienvenue spotykali się około dwóch miesięcy nim kobieta powiedziała ukochanemu, że spodziewa się dziecka. Jednak to nie była jedyna niespodzianka, jaką szykowała dla niego dziewczyna. Tego samego dnia usłyszał, że na świecie pojawi się... piątka ich pociech! 


35-latek od razu o wszystkim powiedział rodzinie i przyjaciołom, bo nie chciał swojej radości trzymać tylko dla siebie. Chciał, aby cały świat wiedział o tym, co niedługo spotka jego i Barbarę! Dodatkowo Paul założył stronę internetową, na której opisywał, jak czuje się jego narzeczona. Rodzina 35-latka zorganizowała też zbiórkę środków na zakup najpotrzebniejszych rzeczy dla pIęcioraczków, które niedługo miały się pojawić na świecie. Gdy Barbara była w 34. tygodniu ciąży ukochany zawiózł ją do szpitala i... poznał okrutną prawdę!


Barbara była w ciąży urojonej!
Paul nie potrafił uwierzyć w to, co mówił do niego lekarz. Okazało się, że partnerka 35-latka cierpi na ciążę urojoną, czyli tak naprawdę nie jest w stanie błogosławionym. Jej brzuch rósł i miała wszystkie typowe dla ciąży objawy, bo wmówiła sobie ten stan. Później na jaw wyszły inne oszustwa Barbary! Paul nie był jedynym mężczyzną, którego nabrała w ten sposób. 

"To nie pierwszy raz, kiedy to zrobiła. Ale szczerze mówiąc, nigdy byśmy nie pomyśleli, że jest na tyle chora, aby zrobić to ponownie. W przeszłości także udawała, że jest chora na białaczkę i inne choroby." - powiedziała osoba z rodziny 37-latki. 


Paul po tym, co się dowiedział od razu rozstał się z Barbarą. Nie chciał mieć z nią nic wspólnego. Wkrótce po tym kobieta trafiła do szpitala, ale tym razem psychiatrycznego. Paul wierzył, ze będzie miał dużą i szczęśliwą rodzinę, a teraz został sam. 


źródło: lelum.pl  I  fotografie: lelum.pl
Udostępnij na Facebooku