Dominika Tajner i Michał Wiśniewski są już po rozwodzie! Wymowny wpis kobiety!

Małgorzata
ponad rok temu
Dominika Tajner i Michał Wiśniewski są już po rozwodzie! Wymowny wpis kobiety!
FB Udostępnij na Facebooku
Dominika Tajner i Michał Wiśniewski są już oficjalnie po rozwodzie! Była już żona wokalisty umieściła na swoim profilu w mediach społecznościowych wymowny wpis.
Media obiegła informacja o tym, że wokalista "Ich Troje" jest już po rozwodzie! Podobno sama rozprawa trwała jedynie... pięć minut! Para postanowiła rozstać się bez rozgłosu i w dobrych relacjach przez wzgląd na to, ile razem przeżyli. Po wszystkim Dominika Tajner umieściła na swoim Instagramie dość wymowny wpis. 


Dominika i Michał byli razem siedem lat. Wydawało się, że są idealną parą i nic nie jest w stanie ich rozdzielić. Niespodziewanie wokalista złożył pozew o rozwód. Sama Dominika była zaskoczona takim posunięciem męża, co wyraziła w emocjonalnym wpisie. Osoby przychylne parze miały nadzieję, że Dominika i Michał jeszcze się zejdą. Teraz okazuje się, że to niemożliwe. Para się rozwiodła. Rozprawa odbyła się podobno 30 września o godz. 9.00 w Sądzie w Warszawie. 


Od razu po rozwodzie na Instagramie byłej już żony czerwonowłosego wokalisty pojawił się wymowny wpis opatrzony zdjęciem.


Co o tym myślicie?
źródło: popularne.pl  I  fotografie: popularne.pl
Udostępnij na Facebooku