Dominika Gwit świętuje drugą rocznicę ślubu! Opublikowała zdjęcia z ceremonii.

Joanna
9 miesięcy temu
Dominika Gwit świętuje drugą rocznicę ślubu! Opublikowała zdjęcia z ceremonii.
FB Udostępnij na Facebooku
Z okazji drugiej rocznicy ślubu, Dominika Gwit postanowiła udostępnić swoje zdjęcia z dnia ceremonii. ''Dwa lata, a ja wciąż kocham mocniej i mocniej. '' - mówi.
Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski poznali się kilka lat temu. Jak wspomina celebrytka - już po pierwszym spotkaniu wiedziała, że spotkała miłość swojego życia. Ich relację umacniały podobne problemy z nadwagą. Wojtkowi udało się jednak zwalczyć otyłość - schudł 50 kilogramów i utrzymuje wagę do dziś. Dominikę niestety dopadł efekt jojo, jednak jak uważa kobieta - mąż kocha ją taką jaka jest.   
 

Przy Wojtku czuję się seksowną, atrakcyjną kobietą. Dla mnie miłość to poczucie bezpieczeństwa. Uczucie, które sprawia, że przy bliskiej osobie jesteś sobą, niezależnie od tego, czy przed chwilą wstałaś i masz na głowie kołtun, czy wieczorem idziesz w eleganckiej sukni na bal. Uważam, że gdybym nie doświadczyła tego wszystkiego, co przez ostatnie lata – dramatycznej walki z nadwagą, która, jak wiele razy wcześniej, skończyła się efektem jojo, zmiany sposobu myślenia o sobie  i swoim ciele - pewnie nasz związek  by się nie udał  - mówi w rozmowie z ''Galą'' Dominika.

Para stanęła na ślubnym kobiercu 7-ego lipca 2018 roku. Mimo, że zakochani pobrali się tajemnicy przed mediami, wszystko wyszło na jaw przez przyjaciół pary, którzy zaczęli relacjonować uroczystość na swoich mediach społecznościowych. Teraz, dwa lata po tym wydarzeniu para obchodzi swoją drugą rocznicę. Z tej okazji, Dominika postanowiła podzielić się ze wszystkimi zdjęciami z ich najpiękniejszego dnia w życiu.
 

Dwa lata, a ja wciąż kocham mocniej i mocniej. Dziękuję Ci Mężu za ocean Miłości, którym obdarzasz mnie każdego dnia, 07.07.2018 - napisała celebrytka.

Dominika Gwit obchodzi drugą rocznicę ślubu.
 
Podobają Wam się zdjęcia?

Źródło: radiozet.pl, pudelek.pl | Fotografie: instagram.com

Zobacz także:

1. Dominika Gwit rozpoczęła starania o dziecko? Kontrowersyjne wyznanie!
2. Niesamowita metamorfoza Tomasza Sekielskiego. Ciężko uwierzyć, że aż tyle schudł!
3. Antek Królikowski w końcu powiedział, co łączy go z Julią Wieniawą! Zaskoczeni?
Udostępnij na Facebooku