Dominika Gwit schudła 50 kg! Jak to zrobiła?


11 miesięcy temu
Dominika Gwit schudła 50 kg! Jak to zrobiła?
FB Udostępnij na Facebooku
To niewiarygodne czego dokonała młoda aktorka. Wszystkie media śledzą, jak bardzo zmieniła się po przeprowadzonej metamorfozie. Wszyscy podziwiali jej przemianę, wspierając ją w dążeniu do celu. Aktorce udało się zrzucić aż 50 kg! Ten wynik mówi sam za siebie ile pracy musiało ją to kosztować. Wiele osób zachodzi w głowę, jak tego dokonała. Przedstawiamy sukces Dominiki.

Schudła 50 kg!

Dominika Gwit to 31-letnia aktorka i dziennikarka, która jak sama przyznaje od zawsze miała problem z utrzymaniem prawidłowej sylwetki. Pomimo wcześniejszych prób zrzucenia wagi nie wychodziło jej to zbyt dobrze. Dopiero po zastosowaniu specjalnej diety, i systematycznie prowadzonych ćwiczeń w 2014 roku osiągnęła wymarzoną wagę i sylwetkę. Dzięki, której zrzuciła aż 50 kg! Kilka miesięcy później aktorka podłamała się nieco z powodu tzw. efektu jo-jo, czyli ponownego przybierania na wadze.
Przestała się odchudzać twierdząc, że nic to nie da, a także że nie jest jej to do życia potrzebne.


Dominika Gwit miała dokładnie rozplanowaną dietę, która została opracowana tylko dla niej. Ponadto dostała program treningowy co pozwoliło jej na osiągniecie postawionej wagi. Jak twierdzi sama aktorka:
"Kluczem do osiągnięcia sukcesu była cierpliwość i systematyczność. Sama już po kilku dniach chciałam się poddać, ale cały czas słyszałam, żeby walczyć dalej. Kiedy po kilku tygodniach zobaczyłam pierwsze efekty, nie trzeba było mnie już motywować. Sama garnęłam się do pracy, chcąc walczyć dalej o swoją wagę.
Zaczynałam mając aż 104 kg i w ciągu około 10 miesięcy schudłam aż 50 kg! To był szok dla mnie, że można aż tyle schudnąć w takim czasie. Co tydzień konsultowałam się z moim dietetykiem, który pilnował mnie i dbał o prawidłowe odżywianie. Musiałam całkowicie zrezygnować z nocnego podjadania i innych tego typu rzeczy, nie mogłam pozwolić sobie na większe przekąski. Musiałam ściśle przestrzegać diety oraz ilości spożywanych kalorii w ciągu dnia. "Aktorka przyznała, że choć traciła na wadze i osiągała wymarzony cel to nie czuła się z tym szczęśliwa. Była to dla niej ciężka bitwa, trudne wyzwanie by móc powstrzymać się od jedzenia i picia codziennych wcześniej produktów. 
"Każdego dnia męczyłam się zarówno fizycznie musząc wykonywać te rozmaite ćwiczenia, jak i psychiczne, gdy całkiem musiałam zmienić swoją mentalność w stosunku do jedzenia. Czułam się trochę, jak palacz na głodzie od papierosa, który chce zapalić.  To było bardzo trudne, czasami nie do zniesienia. Czułam się jak więzień we własnym ciele, który jest ograniczony do minimum"

Aktorka w 2016 roku wydała książkę "Moja droga do nowego życia", gdzie opisała swoje trudne zmagania z nadwagą, pracą nad jej zmniejszeniem oraz presji ze strony otoczenia. 

 

Jak wyglądała jej dieta po zrzuceniu wagi?

Przede wszystkim miała jeść posiłki w sposób regularny tj. 4 posiłki w ciągu dnia co 4 godziny. Jadła węglowodany tylko na śniadanie i obiad, na kolację zaś tylko białko (tj. sery i nabiał). Owoce jadała tylko na drugie śniadanie. Całkowicie wyeliminowała z diety sól, cukier i alkohol. Ponadto przestrzegała ilości kalorii i nie podjadała między posiłkami. 

Oceńcie sami jak zmieniła się aktorka:

 
Źródło:pikio.pl
Udostępnij na Facebooku