Dominika Gwit rozpoczęła starania o dziecko? Kontrowersyjne wyznanie!

Joanna
10 miesięcy temu
Dominika Gwit rozpoczęła starania o dziecko? Kontrowersyjne wyznanie!
FB Udostępnij na Facebooku
Dominika Gwit ostatnio zdradziła, że wspólnie ze swoim mężem rozpoczęli starania o dziecko. Według niej ''Każda kobieta, kiedy wyjdzie za mąż, myśli o tym, żeby urodzić dziecko''. Czy rzeczywiście tak jest?
Dominika Gwit to 32-letnia celebrytka, która w polskim show-biznesie jest znana ze swojego niezmiennego optymizmu, którym chętnie zaraża swoich obserwatorów. Jak się jednak okazało - nikt nie jest niezniszczalny. W końcu również i kobietę złapało przygnębienie, związane z pandemią koronawirusa.

Na szczęście gwiazda może liczyć na swojego ukochanego - Wojciecha Dunaszewskiego, który poradził kobiecie, by ta swój wolny czas przeznaczyła na czytanie bajek dla sieci. 
 

To są nie tylko bajki, to są też zabawy, bo uczymy się wypowiadać trudne słowa, poznajemy przysłowia. Robię to domowymi sposobami, nie mam odpowiedniego sprzętu 

- przekazała w rozmowie z Rewią. 

Czemu akurat bajki dla dzieci? Odpowiedź jest bardzo prosta. Dominika nie ukrywa bowiem, że rozpoczęła intensywne starania o dziecko. Według niej - każda kobieta po wyjściu za mąż myśli o urodzeniu dziecka.

Jakiś czas temu małżeństwo kupiło sobie nowy dom , w którym znajduje się już specjalnie przeznaczony dla maleństwa pokój. Aktorka nie ukrywa, że w ich nowym gniazdku nie brakuje nudy.
 

W końcu możemy być blisko. Mój mąż już chodzi do pracy, ale i tak spędzamy dużo czasu razem. Gramy w gry planszowe, oglądamy filmy, słuchamy muzyki, czytamy książki. Spędzam też długie godziny w kuchni, ponieważ lubię pichcić. Teraz postanowiłam, że upiekę chleb. Ciekawe, czy mi się uda

- dodała szczęśliwa Dominika. 

Jak myślicie? Czy Dominika sprawdzi się w nowej roli? 
 
Dominika Gwit rozpoczęła starania o dziecko.

Źródło: pudelek.pl | Fotografie: pomponik.pl, pudelek.pl

Zobacz także:

1. Rozanielony Radosław Majdan spędza czas ze swoimi ''dziećmi''. ''Nie ma w życiu nic piękniejszego''.
2. Ciężarna Maja Hyży pozuje do zdjęć i nie może doczekać się dziecka. ''Zostało kilka dni''.
3. Antek Królikowski ma już nową dziewczynę?! Szybko się pocieszył!
Udostępnij na Facebooku