Daniel Martyniuk obiecał przed sądem, że się poprawi! Ile wytrzyma w swoim postanowieniu?

Małgorzata
9 miesięcy temu
Daniel Martyniuk obiecał przed sądem, że się poprawi! Ile wytrzyma w swoim postanowieniu?
FB Udostępnij na Facebooku
Daniel Martyniuk został postawiony przed sądem w związku z posiadaniem narkotyków. Mężczyźnie grożą za to trzy lata pozbawienia wolności. Teraz syn Zenona Martyniuka usłyszał wyrok.

Syn Króla Disco Polo w końcu usłyszał wyrok za posiadanie narkotyków!

Daniel Martyniuk nieźle dał w kość swoim rodzicom i młodej żonie. Syn Zenona Martyniuka ma już na swoim koncie kilka wyroków jednak dotąd udawało mu się wyjść obronną ręką - jego sprawy były warunkowo umarzane albo musiał zapłacić wysoką grzywnę. Jednocześnie wtedy sąd zapowiedział, że jeśli w ciągu dwóch lat syn Króla Disco Polo złamie prawo to jego sprawa na nowo będzie rozpatrywana (chodzi tutaj o znieważenie policjantów). W 2019 r. stracił prawo jazy za jazdę po pijanemu. Niedawno spędził miesiąc w areszcie za złamanie zakazu prowadzenia pojazdów. Tym razem stanął przed sądem za posiadanie narkotyków.

 

Jaki wyrok usłyszał Daniel Martyniuk?

Tym razem synowi piosenkarza groziło nawet do trzech lat pozbawienia wolności za posiadanie narkotyków. Daniel wyraził skruchę i zapowiedział, że zmieni swoje postępowanie i przestanie łamać prawo. Dodatkowo sam przyznał się do wszystkich postawionych mu zarzutów. Zaproponował również, że oprócz kary w zawieszeniu i prac społecznych w wyroku znalazł się także zapis powstrzymania się od używania substancji odurzających.

Syn Zenka Martyniuka został skazany na pięć miesięcy ograniczenia wolności. W tym czasie ma wykonać również 20 godzin praw społecznych miesięcznie. Dodatkowo ma nie zażywać narkotyków, zapłacić 120 złotych na rzecz Skarbu Państwa i 2000 złotych kosztów sądowych. 

źródło: jastrzabpost.pl  I  fotografie: jastrzabpost.pl, fakt.pl

Zobacz także:

Udostępnij na Facebooku