Dagmara Kaźmierska pokazała swoje zdjęcia sprzed lat. Niesamowicie się zmieniła!

Joanna
9 miesięcy temu
Dagmara Kaźmierska pokazała swoje zdjęcia sprzed lat. Niesamowicie się zmieniła!
FB Udostępnij na Facebooku
Dagmara z ''Królowych życia'' opublikowała na instagramie swoje zdjęcia sprzed kilkunastu lat! Poznalibyście, że to ona?
Dagmara Kaźmierska swą popularność zawdzięcza głównie udziałowi w programie ''Królowe życia''emitowanym na stacji TTV. Kobieta będąca właścicielką butiku pokazuje swoje bogate życie w Kłodzku na Dolnym Śląsku. Wraz z kobietą w programie występują jej przyjaciele - Jacek i Edzia, oraz 19-letni syn Conan. Wraz ze wzrostem popularności kobiety, stacja TTV postanowiła nakręcić kolejny program, z Dagmarą, pt. ''Made In Maroko''. Tutaj również gwiazda może liczyć na swoich przyjaciół i syna.

Niestety, nie zawsze u Dagmary było kolorowo. Kobieta ma za sobą bardzo trudną przeszłość. W 2006 roku przez 4 lata była właścicielką agencji towarzyskiej, a w 2009 roku została skazana za udział w grupie przestępczej, sutenerstwo i stręczycielstwo. Natomiast w 2019 roku kobieta uległa wypadkowi, w wyniku którego musiała być operowana kilka razy i poruszała się na wózku.

Mimo swoich przeżyć kobieta stara się patrzeć pozytywnie w przyszłość. Kilka dni temu jej syn Conan obchodził swoje 19-ste urodziny i z tej okazji, Dagmara postanowiła pochwalić się ich wspólnymi zdjęciami z lat młodości. 
 

Moje nyny ma dziś 19 lat. A niedawno się urodziło. Kocham życie, bo dało mi Ciebie. Kocham Ciebie, bo jesteś mym życiem - napisała Dagmara na instagramie.Oczywiście nie mogło zabraknąć również zdjęcia samej Dagmary. Trzeba przyznać, kobieta naprawdę dużo się zmieniła od tamtego czasu!

Rozpoznalibyście ''Królową życia'' na tych zdjęciach?

 
Dagmara pokazała zdjęcia z synem.


Źródło: plejada.pl, wikipedia.org | Fotografie: instagram.com, jastrzabpost.pl, vogulepoland.net

Zobacz także:

1. Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan celebrują pierwszy miesiąc Henia. Nie mogło zabraknąć również zdjęć..
2. Daniel Martyniuk obiecał przed sądem, że się poprawi! Ile wytrzyma w swoim postanowieniu?
3. Ciężarna Lara Gessler paraduje nago po ulicach Warszawy. Kontrowersyjna sesja zdjęciowa.
Udostępnij na Facebooku