Czy to już koniec małżeństwa Zborowskiej? Szokujące informacje!

Małgorzata
5 miesięcy temu
Czy to już koniec małżeństwa Zborowskiej? Szokujące informacje!
FB Udostępnij na Facebooku
Czyżby w małżeństwie starszej siostry Zofii Zborowskiej, Hanny Zborowskiej-Neves zaczynał się kryzys? Wszystko na to wskazuje. Plotkuje się, że siostra aktorki marzy o powrocie do kraju.
Hanna Zborowska-Neves jest starszą siostrą Zofii Zborowskiej. Od lat mieszka z mężem i dwoma córkami w Brazylii, gdzie przeprowadziła się po ślubie. Teraz kobieta coraz częściej myśli o tym, żeby wrócić do Polski. 


Hanna dostała ostatnio propozycję poprowadzenia programu w polskiej telewizji i liczy na to, że mąż przeprowadzi się z nią do Polski. W końcu, jak sama wyznała, ona dla Daniela przeniosła się do Brazylii i teraz czas na to, aby on przyjechał tutaj dla niej. Chciałaby bowiem w końcu zacząć spełniać swoje marzenia. 
 
Teraz córka Marii Winiarskiej i Wiktora Zborowskiego czuje, że to jej czas. Córki są już starsze. Mąż może pracować w każdym miejscu na świecie mimo, że prowadzi wspólnie z mamą agencję nieruchomości. Cała skupiona w Polsce rodzina Hani liczy na to, że niedługo będą się mogli widywać częściej niż dwa razy do roku. Tylko co na to rodzina Daniela i on sam?źródło: pomponik.pl  I  fotografie: pomponik.pl
 
Udostępnij na Facebooku