Córka Kasi Kowalskiej walczy o życie! Jest zakażona koronawirusem!

Małgorzata
2 miesięcy temu
Córka Kasi Kowalskiej walczy o życie! Jest zakażona koronawirusem!
FB Udostępnij na Facebooku
Znana polska piosenkarka, Kasia Kowalska podzieliła się ze swoimi fanami naprawdę niepokojącymi wieściami. Jej córka, Aleksandra zaraziła się koronawirusem. Dziewczyna walczy o życie.

Córka Kasi Kowalskiej walczy o życie!

Kasia Kowalska to jedna z popularniejszych piosenkarek w naszym kraju. Jej córka, Aleksandra przebywa w Wielkiej Brytanii, gdzie w Londynie studiuje projektowanie. Teraz piosenkarka poinformowała swoich fanów, że w jednym z brytyjskich szpitali jej córka walczy o życie. Lekarze zdiagnozowali u niej COVID-19. Dziewczyna nie jest w stanie oddychać samodzielnie


Kasia Kowalska o chorobie córki poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych. Gwiazda napisała, ze w piątek otrzymała przerażający telefon z Londynu. Kontaktowali się z nią lekarze leczący Aleksandrę, którzy spytali piosenkarkę, czy mogą zaintubować jej dziecko. Oczywiście piosenkarka zgodziła się na ten krok, który rekomendowali medycy. 

Kowalska opublikowała na Instagramie i Facebooku przejmujące nagranie. Zawiera ono przejmujący apel jej, jako matki młodej kobiety, która właśnie walczy o życie. Piosenkarka błaga w nim swoich fanów, aby nie ignorowali niebezpieczeństwa i poważnie podchodzili do zagrożenia, jakim jest koronawirus. Poprosiła wszystkich, aby zostali w domach, bo jak widać na przykładzie jej córki COVID-19 jest groźny również dla młodych i silnych osób, a nie tylko dla starszych, jak dotąd utrzymywano
 

"Dzisiaj dostałam telefon z Anglii, z jednego ze szpitali, w którym leży moja córka, z pytaniem, czy zgadza się na jej intubację. Chciałabym was tym filmikiem sprowokować do myślenia, czy rzeczywiście musicie wychodzić z domu i czy naprawdę jest to konieczne. Zainspirował mnie do tego filmiku jeden z lekarzy, z którym rozmawiałam. Powiedział: "Niech pani przemówi do rozumu młodym ludziom, bo oni sobie nie zdają sprawy, co się dzieje". Nie wiem... Nie potrafię płakać, choć dzisiaj wiele godzin przepłakałam. Kochani, jeśli nie musicie, nie wychodźcie z domu. Zostańcie w domu." - powiedziała zapłakana Kowalska. 
 
Udostępnij na Facebooku