Jej córeczki walczyły o życie, a ona w tym czasie uprawiała seks za pieniądze! Co dolegało dzieciom?

Małgorzata
tydzień temu
Jej córeczki walczyły o życie, a ona w tym czasie uprawiała seks za pieniądze! Co dolegało dzieciom?
FB Udostępnij na Facebooku
23-letnia Louise Porton została skazana na dożywotnie pozbawienie wolności za zamordowanie swoich dwóch córeczek. Dziewczynki przeszkadzały jej w uprawianiu seksu z mężczyznami od których brała za to pieniądze, więc postanowiła się ich pozbyć.

Dziewczynki zmarły, bo przeszkadzały matce w seksie. 

Louise Porton miała dwie córeczki - 3-letnią Lexi Draper oraz 17-miesięczną Scarlett Vaughan. Kobieta zarabiała na życie uprawiając seks z mężczyznami i biorąc od nich za to pieniądze. Kobieta została skazana na dożywocie, ponieważ zamordowała swoje córeczki, które zmarły w przeciągu osiemnastu dni. 

Po śmierci córeczek kobieta udawała załamaną i publikowała wzruszające posty, w których opisywała, jak źle się czuje z tym, co spotkało jej dzieci. Funkcjonariusze zajmujący się śmiercią dziewczynek szybko jednak odkryli przerażającą prawdę. Okazało się, że siostry zostały uduszone! 23-latka zamordowała swoje dzieci, ponieważ przeszkadzały jej w uprawianiu seksu z klientami, a ona nie miała zamiaru z tego rezygnować. Dodatkowo Porton wyznała, że córki nie pozwalały jej się rozwijać - twierdziła, że jest modelką, a na swoich profilach w mediach społecznościowych chętnie pokazywała swoje wdzięki. 

 

Dziewczynki umierały w szpitalu, a matka w tym czasie uprawiała seks!

Podczas śledztwa na jaw wyszło, że 23-latka uprawiała seks za pieniądze w czasie, gdy jej dzieci walczyły o życie w szpitalu. Odkryto również, że kobieta poddusiła córeczki,a  później celowo opóźniała moment wezwania pogotowia ratunkowego. Chciała mieć pewność, że dziewczynki nie przeżyją, a ona w końcu będzie mogła robić, co jej się podoba.


Proces 23-latki trwał pięć tygodni. W jego wyniku Porton uznano za winną dwóch morderstw i skazano ją na karę dożywotniego pozbawienia wolności. Ojciec dziewczynek jest zrozpaczony i wyznał, że nienawidzi swojej byłej partnerki i że „już nigdy nie będzie taką samą osobą”.

źródło: popularne.pl  I  fotografie: popularne.pl

Zobacz także:

 
Udostępnij na Facebooku