Córka Piotra Kraśko zmieni imię? Jaki jest powód?


12 miesięcy temu
Córka Piotra Kraśko zmieni imię? Jaki jest powód?
FB Udostępnij na Facebooku
Dla wielu rodziców to bardzo trudny problem już od narodzin dziecka. Imię jest często szukane przez długi okres, a podejmowane decyzje często są pod wpływem emocji lub bardzo dobrze przemyślane. W później czasie niektórzy nie są zadowoleni i chcą je zmienić. Tak jest w przypadku córki Piotra Kraśko.
Imię, które wybrali Piotr Kraśko oraz jego żona Karolina Ferenstein-Kraśko na początku wydawało się trafione w dziesiątkę. Jednak po dłuższym okresie stosowania tego imienia wyszło na jaw, że nie był to do końca odpowiedni wybór. Rodzice małej dziewczynki pragną złożyć wniosek, aby zmienić jej dane personalne.
 
Dziewczyna to już trzecie dziecko Piotra Kraśko. Jest także tatą dwóch synów : Konstantego oraz Aleksandra. Wybór imiona dla chłopców nie przechodził żadnej zmiany, jednak imię ich córki ma się zmienić. Laura często jest nazywana przez wiele najbliższych jako Lara. Pomysł zmiany tego imienia ma być zrealizowany.
 
 

Przyjęło się jednak, że cała rodzina praktycznie od narodzin mówi do niej Lara. Zresztą ona sama też tak o sobie mówi i nie lubi, gdy ktoś się do niej zwraca per Laurka - powiedział dziennikarz.

 
Młoda dziewczynka byłaby bardzo usatysfakcjonowana, jakby jej prawdziwe i oficjalne imię brzmiało Lara. Teraz, gdy ktoś zwraca się do niej Laura, dziewczyna wpada w straszną złość. Z dnia na dzień coraz bardziej nie lubi swojego prawdziwego imienia.  
 

To faktycznie dla nas jest Lara. Teraz trzeba tylko zająć się złożeniem odpowiednich dokumentów - podsumowała Karolina Ferenstein-Kraśko.


 

 
Rozpatrzenie jakiego rodzaju wniosku może trwać od 30 do 60 dni. Już niedługo Laura oficjalnie stanie się Larą.
źródło: pikio.pl
Udostępnij na Facebooku