Rozenek rozgrzała cały stadion swoimi szortami. Idealne nogi!

Piotr
3 miesięcy temu
Rozenek rozgrzała cały stadion swoimi szortami. Idealne nogi!
FB Udostępnij na Facebooku
Małgorzata Rozenek zaszczyciła swoją obecnością na jednym z ostatnich meczy. W pełni kibicowała biało-czerwonej Polsce! Na te wydarzenie założyła bardzo krótkie spodenki, które pokazały dużo ciała. Kibice na pewno mieli problem ze skupieniem podczas meczu.
W poniedziałek Małgorzata Rozenek pojawiła na stadionie, aby wesprzeć biało-czerwonych. Postanowiła ubrać się tak, aby czuć się pewnie i wygodnie. To co założyła jednocześnie poruszyło wiele internautów. Męskiej części publiczności na pewno ten strój przypadł do gustu. Szorty, które założyła nie miały długiej długości i zakrywały niewiele. Jej figura jest perfekcyjna!
 
Żona byłego bramkarza powinna pojawić się na tak ważnym meczu, jakim był mecz Polska- Izrael. I tak właśnie zrobiła. Oprócz niej, na trybunach mogliśmy zobaczyć także wiele innych celebrytów, ale to ona przykuła największą uwagę. Być może Rozenek swoją odważną stylizacją chciała dodać pozytywnej energii Polakom, którzy grali na murawie. Na pewno byli szczęśliwi z takiego dobru ubrania. 
W Polsce upały zagościły na dobre. Dzięki temu, Małgorzata postanowiła się ubrać bardzo krótkie szorty. Mogliśmy zobaczyć jej zgrane i długie nogi, które zwracały uwagę już z daleka. Do tego Małgorzata ubrała szarą koszulkę i szare kozaki. Sięgały aż do kolan! Nie była to typowa stylizacja, ale na pewno pozytywnie wszystkich zaskoczyła. Nogi prezentowały się przepięknie, a obcas dodał im wizualnie dodatkowych centymetrów.
 
Swoją kreacją postanowiła się pochwalić na swoim Instagramie. Wstawiła gorące fotki z tego ważnego wydarzenia dla Polaków. Dzięki fotografii, wszyscy, którym nie udało się osobiście zjawić na meczu mogli zobaczyć jej odważną stylizację. Fani pozytywnie zareagowali na to zdjęcie w komentarzach.

 

 

W kozakach obłędnie Małgosiu

Super stylówka

 

Małgosiu wyglądasz bosko! Kozaki do tej stylizacji petarda!  

 
źródło: pikio.pl
Udostępnij na Facebooku