Jej dzieci spożywały alkohol? Magda Gessler powiedziała całą prawdę!


ponad rok temu
Jej dzieci spożywały alkohol? Magda Gessler powiedziała całą prawdę!
FB Udostępnij na Facebooku
Każdy jej nowy przysmak robi wielką furorę w całej Polsce. I tak stało się i teraz. Jej lody pokochali Polacy. Jednocześnie, w Internecie Magda dostała wiele zarzutów o rozpijanie nieletnich. Oficjalnie dała swój komentarz!

Tydzień temu mogliśmy zobaczyć Magdę Gessler na bardzo nietypowej akcji. Promowała wtedy swoje lody. Każdy mógł je zjeść zupełnie za darmo, przez co wydarzenie zebrało nie małą ilość fanów zimnych deserów. Kolejki były ogromne, ale dla lodów Gessler- było warto.

 

Receptura na lody nie była taka prosta. Gessler robiła je ze specjalnego przepisu swojej babci, która mieszka w Sardynii. Takie wspaniałe lody nie kosztują mało, bo aż 9 złotych za gałkę. Jednak cena nie była tak szokująca, jak zawartość i nazwy tych lodów. Państwowa Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych bardzo szczegółowo przyjrzała się tej sprawie. Jedne z lodów były o smaku prosecco, a także campari z pomarańczą. 

Trzeba ocenić takie zdarzenie negatywnie. Wprowadzanie smaku alkoholu do diety dzieci, jeszcze poprzez podawanie pozytywnie im kojarzących się lodów, to przygotowanie gruntu pod sięganie po alkohol w przyszłości - powiedziała dyrektor PARPA.

 

Jednak Magda Gessler odniosła się do tych zarzutów. Co powiedziała?

 

Nie ma w tym nic kontrowersyjnego. Lody nie zawierają alkoholu. Są gotowane wcześniej, tak jak każda inna potrawa z dodatkiem alkoholu, który po obróbce całkowicie wyparowuje. Mamy bardzo odpowiedzialny i profesjonalny zespół i wszystko jest dokładnie dopracowywane, przygotowywane i sprawdzane. Afera, którą podsyca prasa, jest całkowicie bezpodstawna i liczę, że nikt w nią nie uwierzył. A lody są przepyszne. Polecam spróbować
 

Magda Gessler nie przejęła się tymi zarzutami. Jest pewna, że jej oryginalne lody są wolne od wszelkiego rodzaju alkoholu. Jak rozpatrzy tą sprawę PARPA? Tego dowiemy się wkrótce.

źródło: pikio.pl 
Udostępnij na Facebooku