Tylko Lewandowska wiedziała o tym. Teraz pokazała, co kryje pod ubraniem!


ponad rok temu
Tylko Lewandowska wiedziała o tym. Teraz pokazała, co kryje pod ubraniem!
FB Udostępnij na Facebooku
Anna Lewandowska to zdecydowanie piękna i zgrabna osoba z show-biznesu. Wciąż zaskakuje pięknymi kreacjami, jednak teraz pokazała coś jeszcze..
Annę możemy spotkać nie tylko w reklamach. Od kilku lat współpracuje jako ambasadorka w marce Calzedonia, produkująca bieliznę, czy kostiumy kąpielowe. W telewizji mogliśmy spotkać Annę podczas reklamy wody Kinga Pienińska. Gwiazda uświadamiała w niej, jak ważne jest nawodnienie dla naszego organizmu. W ostatnim czasie Anna na swoim Instagramie umieściła zdjęcie, które symbolizuje nadejście lata. Wybrała strój, w którym wygląda naprawdę dobrze.
 
Na wstawionym zdjęciu Anna reklamuje znaną markę. Jest to kostium kąpielowy. Dodała także krótki opis do zdjęcia:
 

Bikini czy strój jednoczęściowy? A może falbany i kokardki? Przyznaj, w którym kostiumie kąpielowym czujesz się najlepiej i najbardziej swobodnie? Ja mam kilka faworytów. Calzedonia- nowa kampania, nowe trendy w modzie strojów kąpielowych, nowa moda i...nowa miłość.
 
 
Anna zaprezentowała jednoczęściowy strój w bordowym odcieniu. Idealnie zgrywa się z ciemnymi włosami i jej karnacją. Piękny dodatek stanowią srebrne kółka umieszczone na boku kostiumu. Całe zdjęcie jest zrobione w ten sposób, aby jak najlepiej odwzorować jej piękną sylwetkę. Dół swojego ciała postanowiła zakryć białą narzutką.
 
Internauci byli zachwyceni zdjęciem. Nie dowierzali, że Anna wygląda tak dobrze. Jednak ich spostrzegawczość zauważyła coś jeszcze. Do tej pory, nikt tego nie zauważył. Spod kostiumu spod jednego metalowego kółka umieszczonego na szwie kostiumu można było zobaczyć tatuaż !
 

Pokaże Pani kiedyś tatuaż w całości?

Tam znajduje się chyba jakiś napis...

Fani od razi zaczęli pytać co stworzyła na ciele. Po zbliżeniu możemy zobaczyć tam napis po angielsku „Never give up”, oznaczający nigdy się nie poddawaj. Zobaczcie zdjęcie !


 

 
źródło: pikio.pl
 
Udostępnij na Facebooku