Anna Mucha w pięknej koronce zaprasza do.. łóżka. Oferta limitowana? [ZDJĘCIE]


ponad rok temu
Anna Mucha w pięknej koronce zaprasza do.. łóżka. Oferta limitowana? [ZDJĘCIE]
FB Udostępnij na Facebooku
To chyba jeden z najbardziej nietypowych postów tego miesiąca. Anna odważyła się na słowa, które porządnie działają na zmysły..

Jeśli chcemy zobaczyć co robi w wolnym czasie Anna Mucha, lub gdzie dzisiaj występuje wystarczy jedno kliknięcie. To wszystko dzięki Instagramowi. Na jej oficjalnym profilu można znaleźć wiele ciekawych zdjęć, a gdyby tego było mało, aktorka często nagrywa filmiki na swoje INSTASTORY. Jej profil może pochwalić się już niezłym wynikiem. Aktorka posiada 700 tysięcy fanów tego konta. Ostatni wpis zaskoczył wszystkich..

 

W ostatnim czasie Mucha postanowiła udostępnić nagranie, na którym leży w łóżku. Jest ubrana w szlafrok, z spod niego wystaje niebieska koronka.
 

No hej… Nie masz ochoty czasem sobie tak poleżeć? Cały dzień… W łóżku… Dołącz do mnie… No chodź… - na nagraniu mogliśmy usłyszeć takie słowa.

 

Nie obyło się bez fali gorących komentarzy, nie tylko od płci pięknej!

Ania Twoja umiejętność aktorstwa, zrobiła tu swoje. Z pewnością, gdyby każda z kobiet powtórzyłaby te sekwencje, wyszedłby niezły ubaw. Szczerze mówiąc, każdy odebrał to według własnego toku myślenia, ale podoba mi się Twoje wydanie.

Aż mi się gorąco zrobiło.

Hahaha jak jakieś ogłoszenie się zaczyna. A mnie to się bardzo podobało, ze smakiem i bardzo zachęcająca, mimika twarzy, usta, oczy… Nawet jeśli to była gra aktorska to mnie bardzo się podobała… Brawo pani Aniu

 

Niestety, jak zwykle Mucha spotkała się z internetowym hejtem. Zarzucano jej, że jako matka nie powinna udostępniać publicznie takich nagrań. Nie jest to zachowanie godne podziwu, a słowa, które wymawia powinny być kierowane wyłącznie do jednego mężczyzny.

Brzmi jak tanie 0700 masakra

Średnio to wyszło i mało smacznie tak można zaprosić, ale męża bądź partnera...

 

Dzień po opublikowaniu tego gorącego materiału okazało się, że to wszystko było dobrą grą aktorską. Chodziło przede wszystkim o promocję akcji związanej z zakupem łóżek dla Instytutu Matki i Dziecka.

 


 

 

źródło: pikio.pl
Udostępnij na Facebooku