Kajra okłamała Sławomira. Nie będzie zadowolony..

Piotr
3 miesięcy temu
Kajra okłamała Sławomira. Nie będzie zadowolony..
FB Udostępnij na Facebooku
Od dłuższego czasu Sławomir jest na nagłówkach pierwszych gazet. Wokalista także chętnie udostępnia swoje prywatne rzeczy na swoich oficjalnych kontach. Teraz mogliśmy zobaczyć, co takiego wyprawiła jego żona – Kajra.
Sławomir i jego żona można powiedzieć, że są jak papużki nierozłączki. Wszędzie widzimy ich razem, zarówno podczas pracy, czy prywatnie. Spędzają mnóstwo wiele godzin podczas tras muzycznych oraz podczas wypoczynku we własnym domu. Media także od czasu do czasu informują, w jaki sposób i dlaczego para się pokłóciła. Kolejna taka informacja znów zawita do Internetu.. Wszystko się stało podczas jednej z podróży.
 
Sławomir wraz z żoną postanowili wybrać się do Holandii, aby móc odpocząć od zgiełku miasta. Ten wyjazd ma pomóc zregenerować siły po bardzo intensywnym roku. Najbardziej rozchwytywani byli podczas okresu wakacyjnego. Wtedy ciężko było znaleźć jakikolwiek wolny termin. Oczywiście na każdym z koncertów byli razem, a jakby inaczej! Podczas ich odpoczynku na jednym z profili Sławomira mogliśmy zobaczyć ciekawą fotkę, która rozbawiła wielu internautów. Chodzi o to, że Kajra wykorzystała gwiazdę i „puściła go z torbami”.

 

 

Cześć, tu Sławomir. Gdy Kajra mówi: "Kupimy tylko magnesik dla Agnieszki"...


Taki opis umieścił do nowo wrzuconego zdjęcia. Na fotografii widzimy gwiazdę, który trzyma ogromną ilość różnego rodzaju pamiątek.
 
Ta fotografia porządnie rozbawiła największych fanów Sławomira. Jego obserwatorzy stwierdzili, że często sami popełniają ten sam błąd, a małe zakupy z pamiątek kończą się wielką torbą różności. Rzeczy, które kupują często później są praktycznie nieużywane. W komentarzach mogliśmy znaleźć wiele żartów, ale także pozdrowień i życzeń. Życzyli mu spokojnego i dobrego wypoczynku!

 

 

A to dopiero dziś wiadomo? Zapewne wszystko, co Kajra kupiła, jest dużo ważniejsze niż magnes

Pieniędzy to już chyba nie czuć, jak żona była na zakupach. Wiem, co mówię

A nie zapomnieliście o tym magnesiku? Przy takich zakupach można się pogubić!

 
 
źródło: pikio.pl
 
Udostępnij na Facebooku