W Radiu Maryja mogliśmy usłyszeć Pawłowicz. Padły mocne słowa..


9 miesięcy temu
W Radiu Maryja mogliśmy usłyszeć Pawłowicz. Padły mocne słowa..
FB Udostępnij na Facebooku
W ostatnim czasie mogliśmy usłyszeć jak wyniki ostatnich wyborów skomentowała sama Krystyna Pawłowicz. Mówi, aby PiS nie był aż tak szczęśliwy ze zwycięstwa oraz że opozycja nadal jest dużym zagrożeniem. Jest za obroną tradycyjnych wartości.
Krystyna Pawłowicz zawitała do radia Maryja. Głównym tematem rozmowy były wyniki wyborów do europarlamentu. Przedstawiła nam swój stosunek do tych wyborów i miała tutaj wyjątkowo dużo do powiedzenia. W jej felietonie możemy przeczytać wiele ostrych słów. Krytykę skierowała przede wszystkim na opozycję oraz na osoby, które sprawiają, że Polska coraz bardziej upada.

 
Krystyna stwierdziła, że wygrana partii, w której jest posłanką to dopiero mały wstęp do ich wielkiej drogi. Według Pawłowicz, teraz najważniejsze jest, aby pozostać cały czas na tej drodze. Dopiero wybrana w wyborach, które odbędą się na jesieni pozwoli sprawi, że partia będzie mogła na chwilę odetchnąć.
 
 
Posłanka PiS twierdzi, że dzięki omówionemu rozwiązaniu Polska zostanie wzmocniona. Co więcej, będziemy mogli ją zabezpieczyć przez pomysłami, które chcą prowadzić lewicowe partie. W długim wywiadzie Krystyny mogliśmy usłyszeć także mocne słowa skierowane do różnych grup opozycji..

 
Krystyna nie owijała tu w bawełnę. Wprost przedstawiła te grupy, które są wrogami naszego pięknego kraju. Według niej, sianie zła i upadku Polski sprawiają homoseksualiści, komuniści, feministki, a także osoby reprezentujące interesy zewnętrzne. To przez te grupy, nasz kraj staje się coraz gorszy. Należy ich jak najszybciej usunąć.
 

W wywiadzie Krystyna porównała także zwycięstwo partii PiS do wydarzenia historycznego. Przytoczyła tu obronę Częstochowy podczas potopu. Bronili się wtedy przed Szwedami. Jedyne co osiągnęli to obrona prawdziwych, tradycyjnych i chrześcijańskich wartości. Według Pawłowicz, to te wartości są fundamentem naszej Polski. To nie jedyne historyczne porównanie, które mogliśmy usłyszeć z ust posłanki. Dla Krystyny to co się dzieje w naszym kraju jest bardzo zasmucające. Wiele miast, np. Warszawa, czy Gdańsk, które zaznaczyły się w naszej historii stają się gorszymi miastami. Chodzi przede wszystkim o to, że miasta te coraz częściej zgadzają się na liberalne wartości.


 

 

W Polsce nadal są ludzie, którzy udzielają poparcia najdzikszym satanistycznym wybrykom różnych parad równości, na przykład w Warszawie czy Gdańsku, gdzie zwyciężyli kandydaci patronujący aktom bluźnierstw i biorący w tym udział

 

W wywiadzie Pawłowicz przedstawiła także każdego kandydata z partii opozycyjnych. Wielką krytykę skierowała do sytuacji otrzymania przez Cimoszewicza mandatu. Określiła go jako PRL-owski komunista. Mówiła także o Leszkowi Mellerze. Pojawiło się wiele ostrych słów.
 
źródło: pikio.pl
Udostępnij na Facebooku