Godek powiedziała mocne słowa na temat homoseksualizmu.


12 miesięcy temu
Godek powiedziała mocne słowa na temat homoseksualizmu.
FB Udostępnij na Facebooku
Kaja Godek znów zaskoczyła swoją wypowiedzią. Nie doszła posłanka postanowiła podjąć bardzo ciężki temat, który w ostatnim czasie jest na topie. Chodzi o środowiska LGBT. Porównuje to zjawisko do bardzo ciężkiego uzależnienia..
Kontrowersyjny temat został znów podjęty przez Godek. Jej wypowiedzi długo są komentowane w mediach, natomiast jej słowa na temat aborcji, homoseksualizmie , czy liberalnym stylu życia stały się popularnym tematem komentowanym przez wielu. Teraz postanowiła odnieść się do mniejszości seksualnych. Użyła bardzo mocnych słów, które mogą skrzywdzić nie jedna osobę. Porównała osoby do narkomanii..

Jedno z pytań, które padło w jej stronę bardzo zdenerwowało posłankę. Została zapytana, jak zareagowała by na wiadomość, gdyby jej dziecko było gejem. Kobieta bardzo stanowczo odpowiedziała, pokazując jak bardzo jest przeciwko temu zachowaniu.
  

Co to za pytanie, co zrobisz, jak Twoje dziecko zostanie gejem? A co zrobisz, jak zostanie alkoholikiem, narkomanem, przestępcą? Zło jest złem, także, jeśli jest udziałem osoby bliskiej. Przed złem trzeba dziecko chronić i nigdy nie mówić, że jest dobrem. Nikt nie potrafi odpowiedzieć, który gen/chromosom/jakakolwiek cząstka biologiczna odpowiada za bycie gejem. I bańka pęka - napisała na jednym z portali


Jej wypowiedź spotkała zarówno z wielkim uznaniem, jak i wielką agresją. Na ten temat postanowił odpowiedzieć jeden ze znanych politykow- Robert Biedroń. Jest on bardzo stanowczo przeciwny temu, co powiedziała Godek. Twierdzi, że miłość do dziecka nie powinna ograniczać się do niczego. Każdy ma prawo do pełnej wolności.

 


 

Co zrobisz, jak Twoje dziecko będzie gejem? A co zrobisz, jak będzie blondynem, brunetem, rude? Miłość jest miłością, niezależnie kogo dotyczy. Przed nienawiścią trzeba dziecko chronić i nigdy nie mówić, że jest dobrem. - odpowiedział Biedroń.

źródło: pikio.pl
Udostępnij na Facebooku