Co ojciec robił z 4 latką w nocy. Kobieta doznaje szoku, gdy widzi co wyprawia mąż.

Karolina
4 miesięcy temu
Co ojciec robił z 4 latką w nocy. Kobieta doznaje szoku, gdy widzi co wyprawia mąż.
FB Udostępnij na Facebooku
Ojciec usypiał swoją 4 letnią córeczkę. W pokoju dziecka znajduje się kamera, dzięki której matka dziewczynki widzi co się dzieje z dzieckiem. Kiedy zobaczyła, co wyprawia ojciec w pokoju dziewczynki doznała szoku.
Ojciec został sam z córeczką w pokoju, by ta spokojnie zasnęła, a nie chciała zasnąć samemu. Nikt by się nie spodziewał takich czynów po dorosłym mężczyźnie. Wystarczy spojrzeć na nagranie z pokoiku, by zrozumieć, co wszystkich dziwi. 

Mama niczego nieświadoma była w pokoju obok

Natalie i Bryan Williams mają małą córeczkę. Dziewczynka ma zaledwie 4 lata i nigdy nie zasypia sama. Obydwoje rodziców stara się spędzać z dzieckiem, jak najwięcej czasu. Każdego wieczoru muszą przeczytać małej książeczkę przed snem i być przy niej, dopóki nie zaśnie.

Każdego wieczora wymieniają się, by dziecko spędzało czas nie tylko z jednym z rodziców. 

Wieczorne zasypianie to bardzo ważny moment zarówno dla dziecka, jak i dla rodzica. To właśnie podczas wieczornego rytuału usypiania zdarzyło się to, co uchwyciła kamera w pokoju dziecka. 

Był spokojny wieczór, mama leżała sobie w ciszy w sypialni, a ojciec usypiał dziewczynkę. Czytał jej przed snem i czekał aż mała uśnie. W pewnym momencie mama usłyszała, że czytanie dobiegło końca i nic nie słychać, postanowiła zajrzeć na obraz z kamery, która jest w pokoju dziewczynki. Wtedy doznała szoku i od razu zalała się łzami. 

Prawdziwe poświęcenie

Jak się okazało, podczas rytuału czytania dziewczynka zasnęła w takiej pozycji, ze ojciec ciężko miałby wstać i jej nie obudzić. Starał się kombinować. Wyglądało to komicznie. Wiedział dobrze, ze jeśli mała się obudzi, to rytuał usypiania trzeba by było zacząć od początku.

Zobacz jak zachowywał się dorosły facet przy swoim maleństwie. 

Nagranie udostępniła mama dziewczynki. W sieci pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy, pochwalających poświęcenie ojca dla dziecka. Wszyscy doceniają poświęcenie Brayana. 
 
 

Źródło: popularne.pl | youtube.pl 

Zobacz także: 

Udostępnij na Facebooku