Związki? Kobiety? Co o tym wszystkim sądzi Joanna Koroniewska?


ponad rok temu
Związki? Kobiety? Co o tym wszystkim sądzi Joanna Koroniewska?
FB Udostępnij na Facebooku
Powrót do show biznesu ma już za sobą. Joanna Koroniewska już zaaklimatyzowała się w tym świecie. Media coraz częściej piszą o niej, a ona sama podgrzewa atmosferę udostępniając coraz to nowe zdjęcia i informacje w Internecie. Czym ostatnio zaskoczyła?
Jej popularność znów zaczyna rosnąć w ekspresowym tempie. Kiedyś podziwialiśmy ją w serialu „M jak miłość”, a teraz możemy zobaczyć ją tuż obok Macieja Dowbora- jej męża. Gwiazda pragnie rozwinąć swoją karierę zawodową. Pojawiły się także plotki, mówiące o tym , że po raz kolejny zagra Małgosię  w znanej produkcji TVP. Koroniewska jednak zaprzeczyła tej plotce.
 
Nie zobaczymy jej w „M jak miłość”. Gwiazda sama otwarcie mówi, że postać, którą grała nie spełniała jej oczekiwań. Nie potrafiła się przywiązać do niej. Sama powiedziała, że częste utożsamianie gwiazdy do serialowej Małgosi porządnie ją irytowało. Nie zamierza się cofać, chce spróbować czegoś nowego i świeżego. Oczywiście nadal w zawodzie aktorki. Jej Instagramowy profil już może pochwalić się sporą ilością obserwujących.


 

 
Co możemy zobaczyć na jej oficjalnym koncie? Sesje zdjęciowe to bardzo często temat, który możemy tam spotkać. Aktorka wygląda naprawdę dobrze i płynący czas nie działa na nią negatywnie! W ostatnim czasie mogliśmy zobaczyć zdjęcie. Jeszcze bardziej uwagę przykuł opis tego zdjęcia. Mogliśmy przeczytać, co sądzi na temat szeroko pojętego związku.
 
Zdjęcie przedstawia Koroniewską w roli głównej. Wokół niej mnóstwo paparazzi i fotoreporterów. Widać po uśmiechu, że lubi to co robi. Obok niej możemy zauważyć Macieja Dowbora. Z uwagą przygląda się tej sytuacji.

Na tym zdjęciu wychodzi na jaw cała prawda o związkach. Kobieta po prostu lubi i MUSI błyszczeć. A raczej POWINNA !!! A pamiętacie może jak parokrotnie powtarzałam, że nie jestem PRÓŻNA a tu taki zonk. No cóż, bo największa prawda o kobietach jest przecież taka, że KOBIETA zmienną jest 

 
Nie trzeba było długo czekać na reakcję internautów. Oni też postanowili się skupić na minie jej męża. Zdecydowanie jest jedyna w swoim rodzaju. Wskazuje ona na to, że nie jest w pełni zadowolony. Jednak fani poznali się, że cała ta fotografia ma mieć w sobie coś z komedii i należy ją odebrać w żartobliwy sposób.
 

Hahahhaa mina męża jest bezcenna 

To że ktoś dobrze wygląda i lubi się podobać nie znaczy że jest pusty czy próżny. SERIO
 

źródło: pikio.pl
Udostępnij na Facebooku