Mamy oficjalne oświadczenie odnośnie Kingi Dudy. Wielkie kłamstwo..


8 miesięcy temu
Mamy oficjalne oświadczenie odnośnie Kingi Dudy. Wielkie kłamstwo..
FB Udostępnij na Facebooku
W ostatnim czasie mogliśmy zobaczyć Kingę Duda podczas bankietu u Trumpa. Pojawiła się tam z rodzicami. Ta wizyta sprawiła, że w mediach powstało wiele plotek. Andrzej Duda postanowił wydać oficjalne oświadczenie, w którym mówi o koszcie podróży Kingi.
Gdy kampania wyborcza się zakończyła, Kinga Duda stała się nieobecna w mediach. Nie zobaczyliśmy się obok rodziców, nawet podczas oficjalnych przemówień, czy wizyt. Ostatnio jednak Kinga postanowiła pokazać swoją osobę i odwiedziła Donalda Trumpa.
Gdy pojawiła się w USA, internauci byli zaskoczeni. Wiele osób chciało by dowiedzieć się wiele o córce prezydenta, jednak te informacje są dobrze strzeżone. Pomimo to, wizyta z Trumpem nie spodobała się wszystkim..

 


 
Fotografie, które były wykonane podczas tej wizyty zostały opublikowane w internecie. Od razu w komentarzach powstała ogromna burza. Fani podziwiali jej urodę, a także nową fryzurę. Niestety znalazły się także komentarze, w których zarzucano córce prezydenta jedną rzecz. Chodziło o to, że wyjazd ten został sponsorowany przez wszystkich podatników. W komentarzach mogliśmy zobaczyć, jak jedna osoba zwraca się do Andrzeja Dudy.

W jakim charakterze na wycieczce do Białego Domu była Pana córka? (…) Jeżeli była prywatnie, to czy zapłaciła za przelot z własnych pieniędzy, czy jednak złożyli się na to wszyscy Polacy płacący podatki? - napisał zniesmaczony internauta.

 
Prezydent rzadko odpowiada na pytania pojawiające się w Internecie. Tym razem postanowił odpowiedzieć na ten komentarz. Zawarł w nim wszystkie informacje, które mocno zastanawiały internautę. Teraz już wszystko wiadomo!

 


 
Szanowny Panie, informuję, że Kinga przyleciała do USA na nasz prywatny koszt, samolotem regularnych linii lotniczych i przebywa tu także na nasz prywatny koszt. Zapewniam, że polski Podatnik nie dokłada do jej obecności w USA ani grosza. Życzę miłego dnia - napisał Andrzej Duda.
 
źródło: pikio.pl
Udostępnij na Facebooku