Ten dzień nie był najlepszy dla Cleo. „Głupia zasada show biznesu”


ponad rok temu
Ten dzień nie był najlepszy dla Cleo. „Głupia zasada show biznesu”
FB Udostępnij na Facebooku
Padły mocne słowa ze strony Cleo. Gwiazda powiedziała dość i skomentowała bardzo ważną kwestię dotyczącą jej pracy. Padł mocny hajt na cały showbiznes.
Gwiazda mocno się zdenerwowała i powiedziała słowa krytyki do swoich koleżanek z tej samej branży. Postanowiła raz, a porządnie omówić temat. Nie chciała powtarzać się dwa razy. Wiele fanów zgodziło się z jej wypowiedzią. Otrzymała wielkie wsparcie.
 
O Cleo mogliśmy usłyszeć w 2013 roku. Wtedy to media obiegła bardzo głośna sprawa. Dotyczyła ona współpracy z Donatanem. Chwilę później w krótkim czasie gwiazda zyskała ogromną popularność, do której dążyła od wielu lat. Mogliśmy ją zobaczyć w znanym programie „ X-Factor”. Niestety, zabrakło tam szczęścia i przyszła piosenkarka nie przeszła do kolejnego etapu. Gdy jej osoba pojawiła się obok kontrowersyjnej osoby, postanowiła wykorzystać to do wielkiej kariery. I udało się, teraz jest z jedną z największych gwiazd show biznesu. Jej kariera nie ma zamiaru zwalniać, wręcz przeciwnie.


 

 
Gdy już pojawimy się w show biznesie, mamy do wyboru wiele ciekawych możliwości. Oczywiście też związanych z finansami. Wiele młodych gwiazd, zbyt szybko zapominają, co jest najważniejsze w tej branży. Skutkuje to, że stają się oni coraz mniej popularni, a ich kariery szybko spada na same dno. Przywiązani do nich fani także powoli odchodzą.
 
Jak wiadomo, w show biznesie nie od dziś panuje wyścig. Chodzi przede wszystkim o to, żeby wyglądać jak najlepiej, a ceny kreacji były na naprawdę wysokim poziomie. Liczą się także drogie auta, i wciąż zmieniane fryzury i makijaże. Sytuacja, w której popularna osoba pojawia się po raz drugi w tym samym ubraniu, jest wręcz niedozwolona. Natomiast Cleo jest przeciwna takiemu myśleniu. Postanowiła walczyć z tym nienormalnym zachowaniem.
 

Głupia zasada show biznesu: nie pokazywać się dwa razy w tym samym. Jakie musiałabym mieć kompleksy i być niedowartościowanym człowiekiem, żeby dookreślać się posiadaniem ciuchów? Niszczyć środowisko, materiał, wydawać pieniądze bez sensu… Totalna bzdura, idiotyczny konsumpcjonizm! 

 
 
Jesteście za Cleo? Co myślicie o jej wypowiedzi?
 
źródło: pikio.pl
Udostępnij na Facebooku