Siostra Beaty Kozidrak jest w ciężkim stanie. Kolejny dramat..


ponad rok temu
Siostra Beaty Kozidrak jest w ciężkim stanie. Kolejny dramat..
FB Udostępnij na Facebooku
Ostatni czas nie sprzyja Beacie Kozidrak. Jej brat, który był w jej zespole Bajm, niedawno odszedł. Nie minęło długo, by zły los znów zapukał do jej rodziny..
Na oficjalnym Instagramowym koncie Beaty Kozidrak mogliśmy zobaczyć informację, w której przekazała niemiłą nowinę. Dotyczyło to jej rodziny, a dokładniej szwagra piosenkarki – Jerzego Langego. W ostatnim czasie zmarł. Jego żona- Mariola, bardzo przeżyła tą całą przerażającą historię. Do dnia dzisiejszego jest ona w wielkim szoku i nie może sobie z tym poradzić. Pochowała swojego ukochanego 22 maja.

Beata nie mogła dłużej patrzeć przez jak trudny okres przechodzi jej siostra. Od razu postanowiła, że jej pomoże. Zaoferowała pomoc dzięki której szybciej powróci do normalnego życia.


 

 
Parę lat wstecz, Beata wraz z siostrą często się spotykały. Mieszkały razem w Lublinie, co pozwalało na nierzadkie odwiedziny. Dzięki temu, razem bardzo się zżyły, a ich wspólna więź jest ogromna. Nie ma takiej możliwości, aby coś ich rozdzieliło.
 
Od roku ich rodzina przechodzi przez trudny okres. Za chwilę będzie już pierwsza rocznica, kiedy odszedł brat- Jarosław Kozidrak. To on tworzył razem z Beatą zespół Bajm. Stworzył on wiele pięknych utworów, które pokochali Polacy. Jego śmierć sprawiła, że cała rodzina przeżyła ciężkie chwile, które również odczuli najwierniejsi fani.
 
 
Z trójki rodzeństwa zostały już tylko 2 osoby- Beata i Mariola. Ta druga również zmaga się z ciężkim losem, ponieważ pochowała swojego męża. Śmierć najważniejszych osób w życiu w tak krótkim okresie może spowodować poważne zaburzenia psychiczne. Człowiek ma także cierpliwość, która ma swoje granice. Beata Kozidrak postanowiła, że jak najszybciej pomoże siostrze, aby szybko wróciła do normalnego życia..


 

 
Beata bardzo chciałaby, aby jej siostra zamieszkała u niej. Takie rozwiązanie sprawiłoby, że nie będzie ona spędzała samotnie tych trudnych dni. Blisko osoba obok będzie mogła ją wspierać i z dnia na dzień sprawiać, że ból po stracie będzie się zmniejszać. Jej obecność naprawdę może wiele zdziałać.
 

Siostra potrzebowała jej obecności, była w ciężkim stanie psychicznym. Beata rzuciła wszystko, żeby móc przy niej być. Z rodzeństwa została jej już tylko Mariola. W tym trudnym dla siostry momencie chciałaby, żeby zamieszkały razem. Przynajmniej na jakiś czas

 
​źródło: pikio.pl
Udostępnij na Facebooku