Ciężarna Maja Hyży pozuje do zdjęć i nie może doczekać się dziecka. ''Zostało kilka dni''.

Joanna
8 miesięcy temu
Ciężarna Maja Hyży pozuje do zdjęć i nie może doczekać się dziecka. ''Zostało kilka dni''.
FB Udostępnij na Facebooku
Maja Hyży już niedługo powita na świat swoje kolejne dziecko. Z tej okazji artystka postanowiła opublikować zdjęcie z sesji ciążowej, do której pozuje wraz ze swoim partnerem Konradem.
Gwiazda swą popularność zawdzięcza głównie dzięki udziałowi w programie ''X factor'', do którego przystąpiła wspólnie ze swoim ówczesnym mężem Grzegożem Hyżym. Niestety, kilka miesięcy po zakończeniu programu para rozstała się i każdy się udał w swoją stronę.

Siedem lat po rozwodzie wydaje się, że do Mai w końcu uśmiechnęło się szczęście. Celebrytka związała się z Konradem, z którym dość szybko postanowiła założyć rodzinę. Już w kwietniu, artystka poinformowała swoich fanów że spodziewa się dziecka! Niebawem szczęśliwi rodzice powitają na świat swoje pierwsze wspólne dziecko - córeczkę. Przypomnijmy, że Maja ma już dwójkę pociech z poprzedniego związku z Grzegorzem - bliźniaków Alexandra i Wiktora. Poród już niedługo, dlatego zakochani postanowili zrobić sobie ostatnią, pamiątkową sesję ciążową, której efekty Maja opublikowała na swoich mediach społecznościowych. 

Artystka pozowała z ukochanym do zdjęć w samej bieliźnie, eksponując swój piękny, ciążowy brzuszek. W opisie zdradziła, że do porodu zostało zaledwie kilka dni! Autorką fotografii jest Dorota Graczyk. 
 

Dzięki Tobie stałam się piękniejszym człowiekiem. Zostało kilka dni - napisała.Trzeba przyznać, że ciąża jej służy. Z niecierpliwością czekamy na pierwsze zdjęcie maleństwa!

Źródło: plotek.pl | Fotografie: instagram.com, chillzet.pl

Zobacz także:

1. Marta Kaczyńska wypoczywa na plaży w bikini. Internauci są zaniepokojeni jej wyglądem!
2. Były mąż Małgorzaty Rozenek może liczyć na jej wsparcie finansowe. Wspaniały gest!
3. Antek Królikowski ma już nową dziewczynę?! Szybko się pocieszył!
Udostępnij na Facebooku