Kaczorowska zaskoczyła wszystkich piękną sukienką! Promienie podczas ciąży!

Piotr
tydzień temu
Kaczorowska zaskoczyła wszystkich piękną sukienką! Promienie podczas ciąży!
FB Udostępnij na Facebooku
Agnieszka Kaczorowska uwielbia najnowsze trendy! Pomimo ciąży, tancerka wciąż zaskakuje doborem ubrań!
Lada moment i Agnieszka zostanie mamą. Na jej oficjalnych kontach można zauważyć piękne zdjęcia z okrągłym brzuszkiem. Nie ma wątpliwości, że jest to dla niej ważny moment w życiu. Jednak fani nie zwracają uwagi tylko na jej błogosławiony stan!
 

 
 
Uwagę internautów często przykuwają też idealnie dobrane ubrania Agnieszki Kaczorowskiej. W ostatnim czasie mogliśmy zobaczyć ją w niedrogiej i bardzo skromnej stylizacji, w której tancerka pokazała swoje nogi.
 
Gwiazda chętnie mówi także o swoim mężu oraz jej przyszłym dziecku. Zobaczcie jej komentarz!
 

Dzisiaj nie wyobrażam sobie życia bez Maćka. Tak naprawdę od zawsze chciałam mieć męża i dziecko. Tylko nie wiedziałam, kiedy będę na to gotowa i czy znajdę odpowiedniego partnera. Teraz wierzę, że marzenie, które nosiłam głęboko w sercu, okazało się na tyle silne, że rzeczywistość musiała się do niego dostosować. [...] Przez pierwsze trzy miesiące czułam się tragicznie, w zasadzie byłam wyłączona z życia. Miałam mdłości, brakowało mi sił. Maciek w tym czasie zajmował się domem: prał, gotował, podawał mi posiłki, kiedy nie miałam siły wstać. Ale też zastępował mnie w szkole tańca 


 
Agnieszka łamie stereotypy. Pokazuje, że bez względu na wszystko można wyglądać pięknie. Wystarczy zastanowić się nad naszą stylizacją, a dostaniemy miliony komplementów. Zobaczcie zdjęcie, które pokazała tancerka. Wygląda fenomenalnie!


 
 
źródło: pikio.pl
Udostępnij na Facebooku