Kaczorowska zaskoczyła wszystkich piękną sukienką! Promienie podczas ciąży!

Piotr
3 miesięcy temu
Kaczorowska zaskoczyła wszystkich piękną sukienką! Promienie podczas ciąży!
FB Udostępnij na Facebooku
Agnieszka Kaczorowska uwielbia najnowsze trendy! Pomimo ciąży, tancerka wciąż zaskakuje doborem ubrań!
Lada moment i Agnieszka zostanie mamą. Na jej oficjalnych kontach można zauważyć piękne zdjęcia z okrągłym brzuszkiem. Nie ma wątpliwości, że jest to dla niej ważny moment w życiu. Jednak fani nie zwracają uwagi tylko na jej błogosławiony stan!
 

 
 
Uwagę internautów często przykuwają też idealnie dobrane ubrania Agnieszki Kaczorowskiej. W ostatnim czasie mogliśmy zobaczyć ją w niedrogiej i bardzo skromnej stylizacji, w której tancerka pokazała swoje nogi.
 
Gwiazda chętnie mówi także o swoim mężu oraz jej przyszłym dziecku. Zobaczcie jej komentarz!
 

Dzisiaj nie wyobrażam sobie życia bez Maćka. Tak naprawdę od zawsze chciałam mieć męża i dziecko. Tylko nie wiedziałam, kiedy będę na to gotowa i czy znajdę odpowiedniego partnera. Teraz wierzę, że marzenie, które nosiłam głęboko w sercu, okazało się na tyle silne, że rzeczywistość musiała się do niego dostosować. [...] Przez pierwsze trzy miesiące czułam się tragicznie, w zasadzie byłam wyłączona z życia. Miałam mdłości, brakowało mi sił. Maciek w tym czasie zajmował się domem: prał, gotował, podawał mi posiłki, kiedy nie miałam siły wstać. Ale też zastępował mnie w szkole tańca 


 
Agnieszka łamie stereotypy. Pokazuje, że bez względu na wszystko można wyglądać pięknie. Wystarczy zastanowić się nad naszą stylizacją, a dostaniemy miliony komplementów. Zobaczcie zdjęcie, które pokazała tancerka. Wygląda fenomenalnie!


 
 
źródło: pikio.pl
Udostępnij na Facebooku