Ciało nastolatki znajdowało się na dnie basenu. Jej matka jest milionerką!

Małgorzata
ponad rok temu
Ciało nastolatki znajdowało się na dnie basenu. Jej matka jest milionerką!
FB Udostępnij na Facebooku
Wakacyjny sezon w pełni. Rodziny korzystają z ostatnich chwil wolności i wyjeżdżają na wspólne wakacje nim dzieci będą zmuszone wrócić do szkoły. Potem oglądają zdjęcia i wspominają miło spędzony czas. Jednak rodzina pewnej milionerki nie będzie miała dobrych wspomnień z tego okresu.
13 sierpnia 2019 roku w willi na Majorce doszło do ogromnej tragedii. To właśnie tego dnia odnaleziono na dnie basenu ciało Josie Clache. Dziewczyna miała zaledwie osiemnaście lat. 


Dziewczyna w sierpniu skończyłaby 19 lat. Była córką milionerki Rachel Clacher, która fortuny dorobiła się będąc współzałożycielką Moneypenny. Media rozpisują się, że przedsiębiorstwo jest warte ponad 100 milionów funtów. Jednak te pieniądze nie zastąpią matce ukochanej córki. 


Lokalne media donoszą, że nastolatkę znaleźli w basenie jej przyjaciele. Chwilę wcześniej jeden z mieszkańców usłyszał przeraźliwy krzyk. Od razu wezwano pogotowie i rozpoczęto reanimację, ale nie udało się przywrócić funkcji życiowych. Dziewczyna zmarła. 


Na razie nikt nie wie, jak doszło do wypadku. Plotkuje się, że Josie wcześniejszą noc spędziła poza murami domu, a na drugi dzień została odnaleziona na dnie basenu. Niedługo ma zostać przeprowadzona sekcja zwłok, która może wskaże przyczynę tragedii w willi na Majorce.źródło: popularne.pl  I  fotografie: popularne.pl
 
Udostępnij na Facebooku