Chłopiec znajduje zakopaną żywcem w piasku dziewczynkę! Zaczyna ją ratować!

Małgorzata
4 miesięcy temu
Chłopiec znajduje zakopaną żywcem w piasku dziewczynkę! Zaczyna ją ratować!
FB Udostępnij na Facebooku
11-letni chłopiec spędzał z kolegami beztrosko czas na plaży Marina Dunes w Kalifornii. Nie przypuszczał, że dokona tak przerażającego odkrycia!
Alyssa Bostic to pięciolatka, która bawiła się na plaży kopiąc dziury w piasku. W pewnym momencie wpadła na pomysł zbudowania jaskini i schowania się w niej. Nie przypuszczała, że piasek ją przysypie i w ten sposób rozpocznie się jej walka o życie. 


Dziewczynka została zasypana. Nie mogła złapać oddechu ani się poruszyć. Czuła, że coraz gorzej się czuje i w myślach błagała żeby jak najszybciej móc wrócić do mamy. Minuty minęły i wtedy zjawił się Connor! 11-latek z daleka widział, co się stało i czym prędzej ruszył, aby pomóc pięciolatce. 


Nastolatek kopał tak szybko, jak tylko mógł. Gdy udało mu się wyciągnąć Alyssę była nieprzytomna. Chłopiec od razu zaczął udzielać młodszej koleżance pierwszej pomocy. Wiedział, co ma robić, bo w telewizji oglądał programy ratownicze. Gdy Connor ratował dziecko inni wezwali pogotowie. 


 
Dziewczynkę udało się uratować i teraz wiedzie szczęśliwe życie, a wszystko to dzięki niebywałej odwadze i szybkiej reakcji zaledwie 11-letniego chłopca. Niejeden nastolatek oraz dorosły mógłby brać przykład z tego odważnego młodzieńca!
źródło: webniusy.com  I  fotografie: webniusy.com
Udostępnij na Facebooku