Chłopiec walczy o życie! Matka chciała go żywcem spalić!

Małgorzata
tydzień temu
Chłopiec walczy o życie! Matka chciała go żywcem spalić!
FB Udostępnij na Facebooku
Zaledwie 13-miesięczny chłopczyk walczy o życie po tym, jak matka podpaliła samochód, w którym przebywał. Kobieta zrobiła to z premedytacją, ponieważ chciała, aby jej maleńki synek zmarł!

Matka chciała żywcem spalić swojego synka!

13-miesięczny chłopczyk, Kairon Bramsen ma poparzone ponad 20 procent ciała i walczy o życie. Do tej niewyobrażalnej tragedii doszło w Columbii w Stanach Zjednoczonych. Chłopiec przeżył pożar samochodu tylko dlatego, że został wyciągnięty z płonącego samochodu. W tym pożarze ranna została również jego matka, która później trafiła do więzienia. 

Według policjantów zajmujących się tą sprawą za podpalenie odpowiada matka chłopczyka, 23-letnia Caylin Watson. Według nich kobieta specjalnie wszczęła pożar pojazdu, aby jej trzynastomiesięczny synem zmarł


Jak na razie nie podano motywu działań kobiety. 

Przyjaciele i rodzina 23-latki nie wierzą w to, co się stało. To właśnie oni zorganizowali zbiórkę środków na leczenie małego Kairona Bramsena. Znają kobietę od lat i nigdy wcześniej nie pomyśleliby, że może się posunąć do takiego drastycznego kroku! Prokuratura postawiła Watson zarzut podpalenia oraz próby zamordowania syna


Steven Bramsen, który jest ojcem chłopczyka napisał na stronie zbiórki, że jego pociecha ma poparzone ręce, stopy oraz buzię. W przyszłości konieczne będzie przeprowadzenie przeszczepów skóry, a jego rodzina nie posiada ubezpieczenia zdrowotnego, które mogłoby pokryć koszty związane z leczeniem malca. 


źródło: fakt.pl  I  fotografie: fakt.pl, planeta.pl

Zobacz także:

 
Udostępnij na Facebooku