Chłopiec położył rachunek przed policjantem, na którym napisał wiadomość. Po chwili mężczyzna za nim wybiegł!

Małgorzata
2 tygodni temu
Chłopiec położył rachunek przed policjantem, na którym napisał wiadomość. Po chwili mężczyzna za nim wybiegł!
FB Udostępnij na Facebooku
Do niecodziennej sytuacji doszło w jednej z restauracji, gdzie do stolika przy którym siedział policjant podszedł 9-letni chłopiec. Zostawił przed funkcjonariuszem rachunek, na którym zapisał pewną wiadomość.
Dzieci potrafią być całkowicie nieprzewidywalne. Policjant był bardzo zaskoczony, gdy nieznajomy chłopiec podszedł do niego i położył przed nim rachunek, na którym zapisał tajemniczą wiadomość. Gdy mężczyzna przeczytał liścik to od razy wybiegł za 9-latkiem. 

Niesamowita wiadomość na rachunku w restauracji.

Rachunek z niesamowitą wiadomością został 9-letni chłopiec na stoliku policjanta, który jadł śniadanie. Eddie Benitez pił kawę w jednej z restauracji na Florydzie, gdy położono przed nim rachunek. Po tym 9-letni chłopiec czym prędzej opuścił lokal. 


Zachowanie chłopca sprawiło, że policjant się zaniepokoił. To jak się zachował wydało mu się bardzo podejrzane. Gdy przeczytał wiadomość, którą 9-latek zostawił na karteczce to czym prędzej poderwał się na nogi i wybiegł za nim. To, co zrobiło to dziecko bardzo zaskoczyło funkcjonariusza!

 

Ważna informacja od 9-latka. 

Chłopiec był w restauracji ze swoją mamą. Gdy Noah zobaczył niedaleko oficera Beniteza to postanowił czym prędzej przekazać mu pewną informację. 
 
9-latek należy jednak do grupy niezwykle nieśmiałych osób więc nie miał na tyle odwagi, aby stanąć przed policjantem i powiedzieć mu prosto w oczy, co myśli. Poradził więc się mamy, która podsunęła mu inny pomysł na przekazanie wyjątkowej wiadomości. Noah postanowił z własnych oszczędności zapłacić za posiłek, który spożywał policjant. Mama dziecka ustaliła wszystko z kelnerem dzięki czemu chłopiec dostał rachunek funkcjonariusza i to właśnie na nim zapisał wiadomość dla policjanta, którą później szybko mu zostawił. 

 
Gdy policjant przeczytał wiadomość na rachunku to czym prędzej wybiegł za chłopcem i jego mamą. 

"Chcę zostać Tobą, gdy dorosnę. Dziękuję za Twoją służbę." - napisał Noah na rachunku, czym niesamowicie wzruszył policjanta. 
 

 


Gest Noah wzruszył funkcjonariusza, który miał łzy w oczach, gdy rozmawiał z mamą i 9-letnim chłopcem, który zapłacił za jego posiłek. Od razu zaproponował chłopcu wspólne zdjęcie i powiedział, że cieszy się, że będzie miał tak cudownego następcę, gdy pójdzie na emeryturę. Podziękował też mamie Noah za to, że w taki wspaniały sposób wychowuje swojego syna. 


źródło: lelum.pl  I  fotografie: lelum.pl
 
Udostępnij na Facebooku