Chcieli uratować więzione zwierzęta, a natrafili na dziecko zamknięte w klatce!

Małgorzata
11 miesięcy temu
Chcieli uratować więzione zwierzęta, a natrafili na dziecko zamknięte w klatce!
FB Udostępnij na Facebooku
18-miesięczny chłopczyk większość swojego krótkiego życia spędził zamknięty w klatce przez swoją własną matkę! Został uratowany przypadkiem, gdy służby zajmujące się zwierzętami przyjechały do Heather Scarbough, ponieważ otrzymały informację, że kobieta znęca się nad swoimi zwierzętami.

Kobieta więziła swojego 18-miesięcznego synka w klatce!

Heather Scarbough okazała się być niezwykle okrutną i bezuczuciową osobą! Kobieta, której nie można nazwać matką więziła swojego półtorarocznego synka w klatce dla psa. Dziecko zostało ocalone przypadkiem, gdy do domu 42-latki wtargnęły służby zajmujące się ochroną zwierząt po tym, jak dostały informację, że Heather znęca się nad zwierzętami. 

Po wejściu na teren aktywiści wspólnie z funkcjonariuszami znaleźli 86 kurczaków i kogutów, 56 psów, 10 królików, 4 papugi, 3 koty, 8 węży, jednego bażanta oraz 531 gryzoni. Odkryli także nielegalną plantację marihuany i siedemnaście sztuk broni palnej.
 

W pomieszczeniu, gdzie przetrzymywane były  węże, postawiona była klatka, w której mieszkał chłopiec. W środku było pełno śmieci, resztek jedzenia i jego własnych odchodów. Dziecko było brudne i zagłodzone. Pełzały po nim robaki. Do zabawy miało rzuconych kilka w kąt zabawek.
 

Policjanci zajmujący się tą sprawą twierdzą, że chłopiec przez większość swojego życia był zamknięty w klatce dla psa. Teraz jest pod opiekę władz, a jego bliscy do aresztu. Odpowiedzą za znęcanie się nad nim i zwierzętami, produkcję marihuany i nielegalne posiadanie broni. 

źródło: fakt.pl  I  fotografie: fakt.pl

Zobacz także:

1. Odbył się pogrzeb 37-letniej Polki i jej trzech córeczek. Wzruszające pożegnanie.. [VIDEO]
2. Skandaliczne zachowanie w Biedronce. Trwają poszukiwania klienta! [VIDEO]
3. Dziewczynka narzekała na ból nosa. Gdy lekarze zobaczyli, co było w środku to zamarli!

 
Udostępnij na Facebooku