Chciał zrobić kawał wyskakując zza krzaka. Nie przeżył tego!

Małgorzata
5 miesięcy temu
Chciał zrobić kawał wyskakując zza krzaka. Nie przeżył tego!
FB Udostępnij na Facebooku
Wiele osób uwielbia robić innym kawały i niekiedy im się to udaje. Tym razem zięć postanowił zrobić żart swojemu teściowi. Niestety, zakończyło się to tragicznie.
37-letni mężczyzna przyleciał do Stanów Zjednoczonych do teścia, który obchodził urodziny. Z racji tego, że panowie bardzo się lubili zięć postanowił zrobić ojcu żony niespodziankę! Gdy dotarł na Florydę w nocy to ukrył się za krzakami. 61-letni teść usłyszał hałasy dobiegające z zewnątrz, które go zaniepokoiły. W związku z tym Richard Dennis wyszedł z domu trzymając w ręce... półautomatyczną broń palną! 


Dlaczego tak się uzbroił? Wszystko dlatego, że był pokłócony z krewnym, który dobijał się do niego kilka dni wcześniej. Nagle 37-letni Christopher Bergan wyskoczył zza krzaków z szerokim uśmiechem i okrzykiem! Teść wystrzelił i... ranił zięcia śmiertelnie. 


Policjanci, którzy zostali wezwani i przybyli na miejsce stwierdzili, ze cała ta przykra sytuacja była wynikiem nieszczęśliwego wypadku. 61-letniemu Richardowi Dennisowi nie postawiono żadnych zarzutów. 


To wszystko z pewnością przysporzyło mężczyźnie już wystarczająco wiele cierpienia.źródło: planeta.pl  I  fotografie: planeta.pl , Youtube
 
Udostępnij na Facebooku