Chciał zrobić kawał wyskakując zza krzaka. Nie przeżył tego!

Małgorzata
tydzień temu
Chciał zrobić kawał wyskakując zza krzaka. Nie przeżył tego!
FB Udostępnij na Facebooku
Wiele osób uwielbia robić innym kawały i niekiedy im się to udaje. Tym razem zięć postanowił zrobić żart swojemu teściowi. Niestety, zakończyło się to tragicznie.
37-letni mężczyzna przyleciał do Stanów Zjednoczonych do teścia, który obchodził urodziny. Z racji tego, że panowie bardzo się lubili zięć postanowił zrobić ojcu żony niespodziankę! Gdy dotarł na Florydę w nocy to ukrył się za krzakami. 61-letni teść usłyszał hałasy dobiegające z zewnątrz, które go zaniepokoiły. W związku z tym Richard Dennis wyszedł z domu trzymając w ręce... półautomatyczną broń palną! 


Dlaczego tak się uzbroił? Wszystko dlatego, że był pokłócony z krewnym, który dobijał się do niego kilka dni wcześniej. Nagle 37-letni Christopher Bergan wyskoczył zza krzaków z szerokim uśmiechem i okrzykiem! Teść wystrzelił i... ranił zięcia śmiertelnie. 


Policjanci, którzy zostali wezwani i przybyli na miejsce stwierdzili, ze cała ta przykra sytuacja była wynikiem nieszczęśliwego wypadku. 61-letniemu Richardowi Dennisowi nie postawiono żadnych zarzutów. 


To wszystko z pewnością przysporzyło mężczyźnie już wystarczająco wiele cierpienia.źródło: planeta.pl  I  fotografie: planeta.pl , Youtube
 
Udostępnij na Facebooku