Chciał wypędzić demona wlewając dziecku wrzącą wodę do gardła!

Małgorzata
5 miesięcy temu
Chciał wypędzić demona wlewając dziecku wrzącą wodę do gardła!
FB Udostępnij na Facebooku
Czasami nie jesteśmy sobie w stanie wyobrazić, jak bardzo rodzice potrafią skrzywdzić swoje dzieci mając chore przekonania! Pewien mężczyzna twierdził, że jego syn ma w sobie demona, którego on musi wypędzić. Sprawił, że dziecko zmarło bardzo cierpiąc.
Mieszkający w Arizonie mężczyzna, który samodzielnie przeprowadził na synu egzorcyzmy został już zatrzymany i oskarżony. Dziecko miało tylko 6 lat. 

Pablo Martinez postanowił wlać 6-latkowi wrzącą wodę do gardła twierdząc, że w ten właśnie sposób pozbędzie się demona, który zamieszkał w ciele dziecka. W ten sposób skazał swojego synka na potworne cierpienie i śmierć w męczarniach.


Ojciec siłą wsadził synka do wanny po czym odkręcił kurek z wrzącą wodą, którą wlewał dziecku do gardła. Trzymał chłopca i krzywdził w ten sposob przez około 10 minut. Mężczyzna kompletnie nie zwracał uwagi na to, jakie katusze przeżywa jego dziecko. 


Martinez policjantom wyjaśnił, że doszedł do wniosku, że 6-latek jest opętany, ponieważ nagle dostał "nienaturalnego ataku wściekłości". Było to jedyne podejrzane zachowanie chłopca, ale ojciec był przekonany, że wszystko to przez mieszkającego w dziecku demona. 

Chłopiec miał poparzone 15% ciała w tym najbardziej głowę, łokcie i przedramiona. Martineza oskarżono o zabójstwo. źródło: planeta.pl  I  fotografie: planeta.pl 
Udostępnij na Facebooku