Chciał oświadczyć się ukochanej, ale przeszkodził mu 3-latek! Pękniesz ze śmiechu, gdy to zobaczysz! [WIDEO]

Małgorzata
ponad rok temu
Chciał oświadczyć się ukochanej, ale przeszkodził mu 3-latek! Pękniesz ze śmiechu, gdy to zobaczysz! [WIDEO]
FB Udostępnij na Facebooku
Kevin z Michigan tuż po tym, jak postanowił oświadczyć się ukochanej bardzo długo zastanawiał się gdzie i jak to zrobić. Chciał żeby ten moment był wyjątkowy i na zawsze zapadł im w pamięci.
Kevin i Alice są w sobie bardzo zakochani. Oboje mają dzieci z wcześniejszych związków. Kevin ma 11-letnią córkę, Kaylee a Alice ma synka, 3-letniego Owena. I to właśnie ten chłopiec stał się niekwestionowanym bohaterem Internetu!


Mężczyzna postanowił oświadczyć się ukochanej przy fontannie. Nikt jednak nie zdawał sobie sprawy z tego, że szum wody może sprowokować pewną potrzebę u małego chłopczyka. W chwili, gdy rodzice byli całkowicie zajęci jednym z najważniejszych momentów w ich życiu to Owen w tle odegrał występ, który został nagrany przez córkę pary. 


Nastolatka nie chcąc przerywać rodzicom po prostu nagrała wszystko. Śmiała się jedynie po cichu, co para zauważyła, ale spojrzała po sobie nie dostrzegając Owena. Jedno jest pewne - ta rodzina nigdy nie zapomni tych oświadczyn, a internet nigdy nie zapomni małego Owena! :)
źródło: webniusy.com   I  fotografie: webniusy.com
Udostępnij na Facebooku