Cała prawda o Sławomirze! Zdemaskował go znany muzyk disco polo.


ponad rok temu
Cała prawda o Sławomirze! Zdemaskował go znany muzyk disco polo.
FB Udostępnij na Facebooku
Sławomir jest obecnie najbardziej rozpoznawalnym artystą sceny muzycznej. Wielką popularność przyniosła mu znana i uwielbiana przez Polaków piosenka „Miłość w Zakopanem”. To właśnie ten hit znacząco wpłynął na jego karierę. Taneczne i żywiołowe utwory łatwo wpadają w ucho i na długo zapisują się w pamięci. Ostatnio znany muzyk disco polo pokusił się o ocenę tego artysty. Cóż... nie wygląda to zbyt entuzjastycznie.
Nie ulega wątpliwości, że  w minionym roku Sławomir stał się realną konkurencją dla rynku produkcji disco polo. Artysta bowiem w swych piosenkach łączy elementy zarówno tego gatunku muzycznego jak i mocnych dźwięków rockowych. To właśnie te połączenie świadczy o unikatowym talencie tego artysty. Niestety jego realność podważa sam Sławomir Świerzyński-lider zespołu Bayer Full. Muzyk ostro skrytykował Sławomira czym wywołał burzę wsród jego fanów.

 
 

Snobizm czy nieśmiałość ?

Głównym zarzutem wobec twórczości Sławomira  jest brak jego autentyczności. Świerzyński zwraca uwagę na fakt iż artysta ten stroni od tłumów oraz niechętnie integruje się z innymi gwiazdami tej sceny. Jak twierdzi, sam niejednokrotnie występował z nim na tej samej scenie, jednakże mimo to praktycznie ze sobą nie rozmawiali. Tak też było w przypadku pozostałych artystów. Czy to może byś oznaka snobizmu, czy jednak taka jest jego natura?

 
Kiedy próbowaliśmy dostać się do niego, napotykaliśmy na swej drodze ochronę ...
Żali się w wywiadzie Świerzyński

.


Autentyczność Sławomira

Oprócz introwertyzmu scena disco polo zarzuca artyście także brak autentyczności. Według nich Sławomir nie może nosić miana gwiazdy, gdyż realnie poza sceną jest aktorem a jego wizerunek wydaje się być wykreowany pod oczekiwania słuchaczy. Czy doczekamy się odpowiedzi na te zarzuty?

Opinia Sławomira Świerzyńskiego może poważnie wpłynąć na karierę Sławomira. Prawda ta realnie ukazuje  jak działa świat showbiznesu.

Źródło: Pikio.pl


 
Udostępnij na Facebooku