Były żołnierz mówił, że jest naturystą i rozbierał się publicznie!

Małgorzata
10 miesięcy temu
Były żołnierz mówił, że jest naturystą i rozbierał się publicznie!
FB Udostępnij na Facebooku
45-letni Robert Jenner jest byłym żołnierzem. Mężczyzna bardzo lubi swój naturalny wygląd i chętnie dzieli się nim z innymi. Nie przypuszczał jednak, że właśnie to sprowadzi na niego problemy.

Obnażał się publicznie, bo jest naturystą. 

45-letni Robert Jenner jest byłym żołnierzem, który bardzo lubi swoje ciało. Ostatnio mężczyzna po raz kolejny stanął przed sądem w Maidstone w związku z publicznym obnażaniem się, naruszaniem porządku prawnego oraz wysyłaniem obraźliwych wiadomości. Posiedzenie sądu odbywało się przez internet, jako wideokonferencja. 

45-latek został zatrzymany w styczniu w mieście Maidstone w Wielkiej Brytanii, gdy spacerował ubrany w przeźroczyste spodnie z siatki, które nie zasłaniały w ogóle części intymnych mężczyzny. 


Podczas rozmowy z policjantami okazało się, ze to nie pierwsze zatrzymanie byłego żołnierza za obnażanie się w miejscach publicznych. Jenner był niedawno za to aresztowany i siedział w więzieniu. Tuż przed zatrzymaniem pił w pobliskim barze, gdzie chwalił się przed wszystkimi swoimi wdziękami. 


Przed sądem Jenner wyznał, że jest naturystą i nie można mu zabronić pokazywania się w miejscach publicznych bez pewnych części swojej garderoby. W końcu żyje w wolnym kraju, w którym każdy ma prawo dzielić się swoimi przekonaniami i być po prostu sobą. Jeśli komuś przeszkadza to, jak się ubiera to juz nie jest jego, byłego żołnierza problemem. 


Robert Jenner przez dziesięć lat służył w wojsku należąc do Pułku Księżnej Walii, który brał udział w walkach w Iraku. Sąd skazał mężczyznę na rok więzienia. 

źródło: fakt.pl  I  fotografie: fakt.pl

Zobacz także:

 
Udostępnij na Facebooku