Były mąż Małgorzaty Rozenek może liczyć na jej wsparcie finansowe. Wspaniały gest!

Joanna
8 miesięcy temu
Były mąż Małgorzaty Rozenek może liczyć na jej wsparcie finansowe. Wspaniały gest!
FB Udostępnij na Facebooku
Jacek Rozenek, były mąż Małgorzaty Rozenek ma prawdziwe kłopoty. Z powodu problemów zdrowotnych i pandemii koronawirusa, mężczyzna utracił płynność finansową. Na pomoc rusza ''Perfekcyjna Pani Domu'', która zaproponowała idealne rozwiązanie!
Małgorzata Rozenek i Jacek Rozenek byli małżeństwem przez dziesięć lat. Wspólnie doczekali się dwóch synów: Stanisława i Tadeusza. Niestety, ich związek nie przetrwał kryzysu i para w 2013 roku się rozwiodła. Mimo tego, ich relacje pozostały przyjacielskie, a Jacek aktywnie uczestniczy w wychowywaniu ich dwójki pociech. 

Po rozwodzie Jacek Rozenek dość szybko ponownie się zakochał i wszystko szło w dobrym kierunku. Aktor rozwijał się zawodowo, świetnie zarabiał i miał przy sobie swoją ukochaną. Niestety, jego szczęście nagle zostało zburzone. W 2019 roku aktor rozstał się ze swoją partnerką Roksaną Gąską i przeszedł udar mózgu, w wyniku którego stracił mowę i czucie w kończynach, przez co musiał poruszać się na wózku inwalidzkim. To wtedy wówczas mógł liczyć na wsparcie Małgosi, która organizowała mu niezbędną rehabilitację.

To nie był koniec problemów aktora. Problemy zdrowotne i pandemia koronawirusa doprowadziły do tego, że mężczyzna zmaga się z problemami finansowymi. Jednak i tu mógł liczyć na pomoc byłej żony, która zaproponowała mu, by ten nie płacił alimentów, póki nie jego sytuacja finansowa się nie ustabilizuje. 
 

W tej sytuacji Małgosia zaproponowała Jackowi, by przekazywał tyle pieniędzy, ile będzie mógł

-  powiedziała w rozmowie z ''Na Żywo'' osoba z ich bliskiego otoczenia.

Trzeba przyznać, naprawdę miły gest ze strony kobiety!
 

Źródło: pudelek.pl, plotek.pl | Fotografie: kobieta.gazeta.pl wszystko-o-wszystkim.life

Zobacz także:

1. Joanna Krupa wróciła do pracy w Top Model. Zabrała ze sobą córeczkę. Chce pokazać jej Polskę.
2. Wstrząsające wyznanie Maryli Rodowicz. Piosenkarka uciekła gwałcicielowi!
3. Anja Rubik ponownie szokuje prężąc się na plaży! Co za kobieta!
Udostępnij na Facebooku