Była pewna, że pies atakuje jej córeczkę. Później okazało się, że zwierzę broniło dziewczynkę!

Małgorzata
11 miesięcy temu
Była pewna, że pies atakuje jej córeczkę. Później okazało się, że zwierzę broniło dziewczynkę!
FB Udostępnij na Facebooku
Kobieta była zaskoczona, gdy jej pies niespodziewanie rzucił się na jej córeczkę. Była pewna, że zwierzak atakuje dziecko, ale po chwili zrozumiała, że próbuje je uratować!

Kobieta nie przypuszczała, że jej córeczce grozi ogromne niebezpieczeństwo!

Pewnego dnia mama i córeczka wyszły z domu, aby z samochodu zabrać kilka rzeczy. Za nimi wybiegł pies, który zachowywał się dość niepokojąco. Kobieta przestraszyła się, bo była pewna, że zwierzę chce zaatakować jej córeczkę. Pitbull swoim pyskiem, co chwilę trącał dziecko i odsuwał je tym samym od samochodu, przy którym stała jej matka. Dopiero po chwili kobieta zrozumiała, że pitbull próbuje ocalić życie jej córeczce, bo w zaroślach czaiło się niebezpieczeństwo!

Pies uratował dziewczynkę przed grzechotnikiem!

Kilka metrów od samochodu w trawie leżał grzechotnik, który pełzł w stronę samochodu. Pies przez cały czas próbował odciągnąć dziecko, jak najdalej od niebezpiecznego gada. Mała dziewczynka odganiała od siebie psa, myśląc, że ją po prostu zaczepia. 


"Dopiero gdy zamknęłam drzwi, zauważyłam ogromnego węża, który z każdą chwilą stawał się coraz bardziej agresywny. Pies ostatecznie się z nim uporał. Wtedy chwyciłam za łopatę i poszłam go dobić." - powiedziała dziennikarzom przejęta kobieta. 


Dzięki psu, który wyczuł zagrożenie dziewczynce nic się nie stało i cała i zdrowa wróciła z mamą do domu. Zachowanie tego psa potwierdziło jedynie stwierdzenie, że pies jest najlepszym przyjacielem człowieka. 

źródło: lelum.pl  I  fotografie: lelum.pl

Zobacz także:

Udostępnij na Facebooku