11-latka była gwałcona w szkole od dwóch lat! Rodzice dowiedzieli się dopiero, gdy jej brzuch zaczął rosnąć!

Małgorzata
ponad rok temu
11-latka była gwałcona w szkole od dwóch lat! Rodzice dowiedzieli się dopiero, gdy jej brzuch zaczął rosnąć!
FB Udostępnij na Facebooku
Pewna 11-latka zaczęła narzekać rodzicom, że bardzo słabo się czuje. Ci dopiero wtedy zobaczyli, że ma nienaturalnie duży brzuch, jak na swój wiek. Zabrali córkę czym prędzej do lekarza i wlaśnie tam dowiedzieli się okropnej prawdy o swoim dziecku!
11-letnia dziewczynka w Chinach czuła się coraz gorzej, a rodzice zobaczyli, że jej brzuch jest nienaturalnie powiększony. Czym prędzej zabrali córkę do szpitala i od badającego ją lekarza usłyszeli szokującą prawdę o swoim dziecku. Rodzice czym prędzej powiadomili o wszystkim policję oraz dyrekcję szkoły, do której uczęszczała 11-latka. 

Lekarz, który badał uczennicę był w szoku, gdy zobaczył jej wyniki badań. Powiedział rodzicom, że ich małoletnia córka jest... w piatym miesiącu ciąży! To właśnie wtedy na jaw wyszedł przerażający fakt. Chinka była molestowana w szkole od dwóch lat, czyli od kąd miała zaledwie 9lat! 50-letni ochroniarz wielokrotnie wykorzystywał 11-latkę i to właśnie on jest ojcem jej dziecka. 


"Pracował w szkole od pięciu lub sześciu lat. Do jego zadań należy dbanie o bezpieczeństwo uczniów oraz szkoły" - powiedział dziennikarzom Wang Chunkui, dyrektor szkoły do której uczęszczała dziewczynka.


Rodzice dziewczynki wyznali, ze córka mając 9 lat była bardzo cichą i skrytą osobą. Miała bardzo dobre oceny i odnosiła wiele sukcesów w szkole. Nigdy jednak nawet słowem nie zasugerowała, ze w szkole dzieje jej się krzywda. W ciążę zaszła najpewniej w momencie, gdy ochroniarz zaciągnął ją do opuszczonego budynku i tam zgwałcił. 

Liu Baoming od razu został aresztowany przez policję. 50-latek do tej pory miał opinią przykładnego męża i ojca. Dyrektor szkoły twierdzi, że rodzice nigdy nie zgłaszali podejrzanych zachowań ochroniarza. W ciągu dwóch lat nie było również żadnych skarg na oskarżonego pracownika szkoły.


Rodzice 11-letniej Lele zdecydowali, że ich córka będzie miała przeprowadzoną aborcję i nie urodzi dziecka z gwałtu. Nie wyobrażali sobie, że mieliby pomagać jej wychowywać dziecko okrutnego ochroniarza. W Chinach zabieg przerwania ciąży jest legalny. 


źródło: pikio.pl  I  fotografie: fivbe.com.ng, pikio.pl
Udostępnij na Facebooku