Brutalne morderstwo 22-letniej matki dwójki dzieci. Wyniki sekcji zwłok przyprawiają o dreszcze!

Joanna
ponad rok temu
Brutalne morderstwo 22-letniej matki dwójki dzieci. Wyniki sekcji zwłok przyprawiają o dreszcze!
FB Udostępnij na Facebooku
22-latka została znaleziona martwa w jednym z mieszkań na ulicy swojskiej na osiedlu Zielona Dolina. Jak się okazało - została ona skatowana przez swojego partnera, 23-letniego Huberta K. Kobieta osierociła dwójkę dzieci.
Tragiczne zdarzenie miało miejsce 9-ego maja w Pile (województwo wielkopolskie). Ojciec 22-letniej kobiety wezwał służby ratunkowe do swojej córki. Gdy policjanci i strażacy dotarli na miejsce, odkryli nieprzytomną młodą kobietę. Mimo podjętej reanimacji nie udało się jej uratować. Na miejscu potwierdzony został zgon, a całą sprawą zajęła się prokuratura, która zleciła wykonanie sekcji zwłok. Jej wyniki są przerażające!

Wyniki sekcji zwłok.

Sekcja zwłok kobiety wykazała, że miała ona obrzęk mózgu, stłuczenie powłok czaszki na powierzchniach wewnętrznych i rozległe krwawienie podpajęczynówkowe. 
Jak poinformował rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Poznaniu prok. Łukasz Wawrzyniak - obrażenia te są ciężkie i stanowią chorobę realnie zagrażającą życiu. 
Jak udało się ustalić śledczym - matka dwójki dzieci była brutalnie bita pięścią  i otwartą dłonią w twarz. Uderzano także jej głową o posadzkę. 

Hubert K. zatrzymany.

23-letni partner kobiety usłyszał zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu ze skutkiem śmiertelnym. W chwili zdarzenia mężczyzna był pod wpływem alkoholu. Miał ponad dwa promile.

Hubert K. został przesłuchany i przyznał się do winy. Grozi mu od 5 lat pozbawienia wolności do nawet dożywocia. Skierowany został także wniosek o jego tymczasowe aresztowanie. 

Źródło: pikio.pl, tvn24.pl | Fotografie: temi.pl

Zobacz także:

1. Makabryczny pakunek w stawie. Sprawca bardzo się postarał, by zwierzę się nie wydostało.
2. Jego ofiary myślały, że spędzi za kratami resztę życia. Został wypuszczony i zaatakował ponownie.
3. Ratownik medyczny został zaatakowany w karetce! Pacjent dźgnął go nożem!
Udostępnij na Facebooku